UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Yeni Nesil Eyüp’te faizsiz 100 ay taksit!

Ortadoğu Grup tarafından Eyüp’te inşa edilen Yeni Nesil Eyüp projesinde 100 aya kadar faizsiz taksit imkanı sunuluyor. hurriyetemlak.com 20.3.2017 14:54:00
+ A -
Ortadoğu Grup, “Ev Alırken Sıfır Sorun” sloganıyla başlattığı kampanyada Yeni Nesil Eyüp projesinden ev alanlara 100 ay vade farksız taksit imkanı sunuyor. Böylece şirket Tarihi Fırsat kampanyasındaki 60 ay sıfır faiz imkanının da ötesine geçiyor. Kampanyaya ilişkin bilgi veren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, 8 bin 936 metrekare alan üzerinde 60 milyon liralık yatırım bedeli ile yükselen Yeni Nesil Eyüp projesinde cazip ve farklı ödeme seçenekleri sunduklarını da belirtti. Yeni Nesil Eyüp projesinin 2+1 ve 3+1 olmak üzere 222 daire ve 9 ticari üniteden oluştuğunu söyleyen Gür, Eyüp ilçesinin son aylarda yapılan istatistiklere göre İstanbul’un en çok değer kazanan ilçesi olduğuna ve konut değerini en hızlı amorti eden ilçelerin başında geldiğine dikkat çekti.

Yüzde 73’ü yeşil ve açık alana ayrılan projede, açık hava oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, kafe, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar bulunuyor. Ayrıca projenin Mecidiyeköy - Mahmutbey Metrosu’nun Yeşilpınar durağının hemen yanında konumlanması dolayısıyla ulaşım avantajı sağlıyor diyerek sözlerini tamamladı.

Yeni Nesil Eyüp projesi için tıklayın 

İstanbul konut projeleri için tıklayın