UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Yeni kent Lensistanbul

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Egal İnşaat ve Renium Yapı ortaklığında kurulan Lens Yapı, Kurtköy’de inşa ettiği Lensistanbul projesi Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattının karşısında konumlanıyor. hurriyetemlak.com 31.3.2017 13:50:27
+ A -
Bünyesinde bulunan ticari üniteleri ve AVM’siyle Kurtköy’de konumlanan Lensistanbul, 33 bin metrekare arsa üzerinde bin 162 konut ve 85 ticari üniteden oluşan yeni bir mahalle konseptiyle geliştirildi.

Lensistanbul’da daire fiyatları 270 bin TL’den başlıyor. 60 ay’a varan vade farksız ödeme seçenekleriyle, kişiye özel ödeme planlarıyla satışa sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede ayrıca 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de yer alıyor.

85 ticari üniteden oluşan Lens Çarşı’da yer alan semt dükkanlar 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Sosyal yaşam alanları
Lensistanbul’da yürüyüş parkuru, kreş, hobi bahçesi, sauna, SPA ve fitness salonu gibi spor ve sosyal yaşam alanları yer alıyor.

Proje bitiminde yaklaşık 3 bin kişinin yaşayacağı Lensistanbul’un mimarisinde Dome Mimarlık’ın imzası bulunuyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler Eylül 2018’de yapılacak.

Lensistanbul projesi için tıklayın 

İstanbul konut projeleri için tıklayın