UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Yapı Merkezi’nden 3 Cadde projesi!

50 yılı aşkın süredir sektörde yer alan Yapı Merkezi projelerini "Mutluluk İnşa Ederek Mutlu Oluruz" düşüncesiyle hayata geçiriyor. hurriyetemlak.com 27.10.2017 11:32:15
+ A -
“Yapı Merkezi Cadde Projeleri”, kent yaşamına uygun olarak tasarlandı. Projede; çocuk alanı, yük asansörü, güvenlik, kapalı otopark, açık yüzme havuzunun yanı sıra Adalar ve deniz manzarası da bulunuyor.

3 lokasyonda 3 proje

 “Yeşilpark Cadde Projesi”  açık yüzme havuzu ve sosyal alanları ile güvenlikli site yaşamı, “Çiftehavuzlar Residence”  sahil kesimindeki lokasyon avantajı ve geniş peyzaj alanları, “F. Ayanoğlu Residence”  ise, sahile yürüme mesafesinde büyük 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri ile alıcılara sunuluyor. 

Yeşilpark Cadde

Yaşamın başladığı Yeşilpark Cadde projesinde; güvenlikli site yaşamı, panoramik deniz manzarası, geniş peyzaj alanı, ikişer araçlık kapalı otoparkı ve yeşillikler içindeki açık yüzme havuzu yer alıyor.

Çiftehavuzlar Residence

Çiftehavuzlar Residence; panoramik deniz manzarası, sahile yakınlığı, her daire için iki araçlık kapalı otoparkı, güvenlikli site yaşamı, geniş peyzaj alanları ve farklı büyüklüklerdeki daire alternatifleri ile alıcılara sunulan projede teslimler Kasım 2017’de gerçekleşecek.

F. Ayanoğlu Residence

F. Ayanoğlu Residence, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri ile büyük daire beklentilerini karşılıyor. Adalar ve Moda manzaralı daireler, Aralık 2017’de teslim edilecek.