hurriyetemlak.com

Turbo Nedir?

Turbo; ilanlarınızın ön planda ve üst sıralarda yer almasını, gayrimenkulünüzün hızlıca alıcısına ulaşmasını sağlayan turbo seçeneklerine verilen isimdir.

Neden almalıyım?

Turbo kullanılan ilanlar diğer ilanlardan kat kat fazla görüntülenir. Böylece istediğiniz fiyattan ve çok kısa sürede satılır ya da kiralanır.

Nasıl alabilirim?

İlan verme/güncelleme adımlarında “Turbo Seçenekleri”ni kullanarak; beklentinize en uygun ürünü satın alıp, satış sürecinize 1-0 önde başlarsınız.

Toplu alım avantajlarımızdan yararlanmak için 0212 381 31 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

ŞİMDİ SATIN AL

Turbo Aldılar, Kazandılar!

 • Hurriyetemlak.com’un akıllı çözümlerinden olan turbo seçeneklerini sıkça kullanıyoruz. Bu şekilde gayrimenkulün hedef kitlemize en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyor ve portföyün tüm piyasaya tanıtımını yapmış oluyoruz. Ayrıca, turbo seçeneği kullandığımız portföylerde mülk sahiplerine raporlama yapmak çok daha hızlı ve pratik oluyor.

  Oya TUNÇ LOGOS Gayrimenkul
 • Uzun zamandır Hurriyetemlak.com’un sunmuş olduğu turbo seçeneklerini kullanıyorum ve geri dönüşlerinden çok memnunum. Hurriyet emlak ailesine teşekkür ederim.

  Esra ÇALIŞKAN Sacretives Real Estate
 • Hurriyetemlak.com da vitrin seçeneklerini kullanarak iş akışını hızlandırıyorum. Satış ve kiralamalarda daha hızlı sonuca ulaşıyorum.

  Arsel ERGİNBAŞ Loft Emlak Ofisi
 • Hurriyetemlak.com da ilanlarımı vitrine çıkarmaya 2 ay önce başladım ve 2 adet daire satışını gerçekleştirdim. Çok hızlı geri dönüş aldım ve kullanmaya devam edeceğim.

  Doğan DUR Deha Emlak
 • Turbo seçenekleri ile müşterilerimizle aramızda sürekli bir bağ kurabiliyoruz.

  İsmail Emrah ARISOY ERGÜN EMLAK
 • Turbo seçeneklerinden renkli arka plan&kalın başlık seçeneğini kullandım olumlu katkıları oldu.

  Ünal AYDIN REMAX MODA
 • Hürriyet Emlak'ın turbo seçenekleri ile farklılık yaratmak mümkün. Bunu tüm ekibimiz olarak hissediyoruz.

  Ufuk GÜRÜL KELLER WILLIAMS BODRUM
 • Uzun zamandır Hürriyet Emlak’ın turbo seçeneklerini kullanarak hedeflenen satışlarımızı kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

  İsmail TURGUR ALTINKUM PRESTIGE HOMES
 • Turbo seçenekleri iyi kullanıldığında sahiden etkili bir silaha dönüşebiliyor. Olmazsa olmaz!

  Yalçın AYDAR ANT GAYRİMENKUL
 • Bölgede yeni açılmış bir ofis olarak, hızlı dönüş alabilmek konusunda çok verimli oldu.

  Orhan Altun KILIÇ KILIÇ EMLAK
 • Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermiş biri olarak; sonuca ulaşmada en etkili yöntem olduğunu söyleyebilirim.

  Fatih YILMAZER FATİH YILMAZER EMLAK
 • Turbo ilanlarımız sayesinde; müşterilerin ilgisi artmakta ve bize ulaşma süreçleri hızlanmaktadır. Ofis telefonlarının daha çok çalmasını istiyorsanız mutlaka kullanmalısınız.

  Hasan KANDAK BULVAR EMLAK
 • Turbo seçenekleri emlakçıların hayatını kurtarır, satışı kolaylaştırır.

  Melik ERDEN MELİK EMLAK
 • Turbo seçenekleriyle hem firma reklamımı yapıyorum, hem de portföyümü rahatlıkla satıyorum.

  Yalçın TORLAK A24 DORUK
 • Hurriyetemlak.com’da turbo seçeneklerini 6 aydır kullanıyorum. Bu seçeneklerin bana geri dönüşlerinden çok memnunum. Hurriyetemlak.com ailesiyle çalışmaktan çok memnunum ve kendilerine teşekkür ediyorum.

  Sabri KARACA KARACA EMLAK
 • Hurriyetemlak.com’da vitrin seçeneklerini kullanarak iş akışını hızlandırıyorum. Satış ve kiralamalarda sonuca daha hızlı ulaşıyorum.

  Uğur ALTINBAĞ RE/MAX COMFORT
 • Hurriyetemlak.com’un sunmuş olduğu “Turbo Seçenekleri” arasında en çok “Öncelikli Listeleme” vitrin alanını kullanıyorum ve geri dönüşlerinden çok memnunum. Tavsiye ederim.

  Mustafa ÖZALP MOS ART GAYRİMENKUL
 • 35 EMLAK olarak 2010 yılından itibaren Hürriyet Emlak ile çalışmaktayız. Müşterilerimize daha profesyonel hizmet vermek amacıyla özellikle turbo paketlerinden “Öncelikli Listeleme”yi devamlı olarak kullanmaktayız. 35 EMLAK ilanlarının görünebilirliğinin artması sebebiyle müşteriler ilk olarak danışmanlık hizmeti almak için bizi aramaktalar. Turbo paketlerini kullandığımızda çok kısa sürede sonuç almaktan 35 EMLAK ailesi olarak çok mutluyuz. Teşekkürler.

  Melih DİKMAN 35 Emlak
Süper İlan

Süper İlan

Süper ilan, ilanınızın bulunduğu semtte arama yapan tüm kullanıcıların göreceği, hep en üstte yer alan ilandır. Süper ilanın listelemedeki yeri ve fotoğrafı diğer ilanlardan iki kat daha büyüktür.

İlanınızın ayrıcalıklı bir şekilde alıcılara reklam niteliğinde sunulduğu süper ilan sayesinde, o semtte arama yapan kullanıcılar ilk olarak sizin ilanınızı görür.

Anasayfa Vitrini

Bu ürünümüzü satın aldığınızda ilanınız, Hürriyet Emlak’ı ziyaret eden kullanıcıların karşısına anasayfa vitrininde çıkarak, milyonlarca ziyaretçimize kolayca ulaşır. İlanınızın ne kadar fazla kişiye ulaşırsa alıcı bulmanız o kadar kolaylaşır.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE
Anasayfa Vitrini
Öncelikli Listeleme

Öncelikli Listeleme

Zamanla yeni ilanlar yayınlandıkça sizin ilanınız arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın geri planda kalmasını istemiyorsanız, ‘Öncelikli Listeleme’ ürünümüz ile; ilan listeleme sayfalarında her zaman en üstte ayrıcalıklı bir alanda yer alabilirsiniz. Böylece gayrimenkul arayan kullanıcılarımıza sizin ilanınızı diğer ilanlardan daha önce gösterilir.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Listeleme Vitrini

‘Listeleme Vitrini’ ürünümüzü satın aldığınızda, o ilçede arama yapan kullanıcılar sizin ilanınızı, ilan listeleme sayfasında, listeleme haricinde özel bir vitrin alanında görüntüler. Böylece ilanınızın diğer ilanlardan ayrışarak öne çıkar.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE
Listeleme Vitrini

Kategori Vitrini

Gayrimenkulünüzün ait olduğu kategorinin (Konut, İşyeri, Arsa, Turistik İşletme, Devremülk, Öğrenci Yurtları) vitrinininde yer almasını istiyorsanız ‘Kategori Vitrini’ ürünümüz tam sizlik! Bu ürün sayesinde o kategoriye gelen tüm kullanıcılara hızlıca ulaşırsınız.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Renkli Arka Plan ve Kalın Başlık

Bu ürünümüzle ilanınızın arka planını renklendirebilir, başlığının kalın bir şekilde gösterilmesini sağlayarak ilan arayanların dikkatini çekmesini kolaylaştırabilirsiniz. Böylece ilanınız tüm listelemelerde ön planda yer alır ve gözden kaçmaz!

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Etiketli İlanlar

Etiketli ilanlar, kullanıcılarımızın dikkatinden kaçması zor olan ilanlardır. İlanınız tüm listeleme sayfalarında, fotoğrafının üzerindeki fiyatı düşen, acil gibi etiketlerle dikkat çeker. Bu avantaja ek olarak ilanınız anasayfamızda bulunan Fırsat Vitrini’nde de yer alarak daha fazla alıcıya ulaşır.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Emlak Haber Vitrini

Hürriyet Emlak'ın Emlak Yaşam sayfasında bulunan Emlak Haber Vitrini'nde yer alarak ilanınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Böylelikle güncel haberleri takip eden ziyaretçilerimizin dikkatinden de kaçmazsınız.

Hurriyet.com.tr Fırsat Vitrini

İlanınızı Türkiye’nin en çok ziyaret edilen haber sitesinde, hurriyet.com.tr’de fırsat vitrinine çıkartın, tüm haberlerin altında yer alsın, ilanınızı görmeyen kalmasın.

İlanım Güncel

İlanınızın yayın tarihi eskidikçe arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın güncelleme tarihinin her gün düzenli olarak yenilenmesini istiyorsanız, ‘İlanım Güncel’ ürünümüz ile; otomatik güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece ilan listeleme sayfalarında her zaman güncel tarihle yer alırsınız.

Lüks Konut Vitrini

En seçkin konutlarınızı Lüks Konut'ta herkes görsün, alıcısını hemen bulsun istiyorsanız Lüks Konut anasayfa vitrin ile ilanınızı parlatın.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Sizde Deneyin

Turbo Seçeneklerini deneyerek, sizde ilanlarınızı zaman kaybetmeden daha kısa sürede satın veya kiralayın.

ŞİMDİ SATIN AL
Destek

Her türlü soru ve görüşleriniz için Hürriyet Emlak’a aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Elektronik İletişim [email protected]

Telefon Numarası +90 (212) 381 31 50 (Hafta içi: 08:00 - 22:00 / Hafta sonu: 09:00 - 18:00)

© Copyright 2018 Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.