UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Self İstanbul’da ön satışlar başladı

Beylikdüzü – Bahçeşehir aksında yer alan Self İstanbul’da dairelerin metrekaresini 4 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyor. hurriyetemlak.com 5.5.2017 14:31:49
+ A -
Karden İnşaat, Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlandırdığı yeni projesi Self İstanbul’da ön satış dönemini başlattı.

“Talepler yeni proje geliştirmemizde etkili oldu”
Bölgeye referans projesi Sembol İstanbul ile başlangıç yaptıklarını belirten Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz; “Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde inşa ettiğimiz Sembol İstanbul projemiz ile müşterilerimizden tam not aldık. Bu projemizden konut alan çok sayıda müşterimiz, beraberinde çevresindeki sevdiklerini de getirdi. Biz de gelen talebi karşılamak üzere bölgedeki ikinci projemiz Self İstanbul’u hayata geçiriyoruz. Bölge ve proje donatılarına oranla fiyatları ekonomik oranda tuttuk ve ön şatışta dairelerin metrekaresini 4.000 TL’den başlattık”dedi.

Yüzde 85’i peyzaj alanından oluşuyor
26 bin metrekare alan üzerinde 203 milyon TL’lik yatırımla yükselen proje, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.

Yüzde 85’i peyzaja ayrılan projede ticari alanlar, spor ve sosyal yaşam alanları da bulunuyor.
Self İstanbul’da;  yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor.

Çocuklar için özel alanlar
Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilen projede, 27 derslikli özel okulun yanı sıra açık ve kapalı aktivite alanları da yer alıyor. 
Projede ayrıca 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark da bulunuyor.

Ulaşım olanakları
Self İstanbul, E-5 Otoyoluna ve AVM’lere yakın bir bölgede konumlanıyor. Proje bitiminde devreye girecek 2 Metro hattına yakın bir noktada bulunan proje; Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonlara yakın bir alanda yükseliyor.

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise Eylül 2019’da yapılacak.

Self İstanbul projesi için tıklayın 

İstanbul konut projeleri için tıklayın