UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Self İstanbul’da gurbetçiler için kampanya

Karden İnşaat, Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlandırdığı projesi Self İstanbul’da gurbetçilere özel kampanya başlattı. Projede daireler 62 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. hurriyetemlak.com 10.7.2017 15:18:54
+ A -
Karden İnşaat,  kârlı bir yatırıma sahip olmak isteyen gurbetçilere 0 faiz avantajının yanı sıra 870 Euro taksitle ev sahibi olma imkanı sunuyor. Projede daire fiyatları 62 bin Euro’dan başlıyor. Kampanya için son gün 31 Temmuz olarak belirlendi.

"Self İstanbul'da gurbetçilerimize kârlı bir yatırım sunuyoruz"

Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarından yoğun talep aldıklarını belirten Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz; “Hükümetin gurbetçilere tanıdığı KDV avantajının ardından projelerimize olan taleplerde büyük artış oldu. Bu bölge hem yatırım hem de oturum için oldukça avantajlı bir noktada yer alıyor. Daire planlarından sosyal donatılara kadar her detayın büyük titizlikle geliştirildiği Self İstanbul projemizi kampanya kapsamında 62 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuyoruz. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için ülkelerinde yatırım yapmak için kolaylık sağlayan bu kampanya ile gurbetçilerimize karlı bir yatırım imkanı sağlıyoruz. ”dedi.

Projenin yüzde 85'i peyzaj alanına ayrıldı

Bölgenin en değerli noktasında, 26 bin metrekare alan üzerinde 203 milyon TL’lik yatırımla yükselen proje, peyzaj ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Projede; bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanan 60 adet dükkanın yer alacağı çarşı konsepti de mevcut. 

Self İstanbul’da;  yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor.

Çocuklar için özel alanlar

Projeye ilgi duyan yatırımcıların katılımıyla satış ofisi açan Self İstanbul, sosyal donatılarıyla ayrıcalıklar sunuyor. Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilen projede, 27 derslikli özel okulun yanı sıra çocukların güven içinde özgürce vakit geçirebileceği açık ve kapalı aktivite alanları da yer alıyor. 

Self İstanbul projesinde; yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve açık havuz yer alıyor. Projede ayrıca 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark da bulunuyor.

Merkezi lokasyon

Self İstanbul, toplu taşıma imkanlarının yer aldığı E-5 Otoyoluna ve AVM’lere yakın bir noktada konumlanıyor. Proje bitiminde devreye girecek 2 Metro hattına yakın bir noktada bulunan proje; Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi noktalara da kolay ulaşım sağlıyor.

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise Eylül 2019’da yapılacak.

Self İstanbul projesi için tıklayın

İstanbul konut projeleri için tıklayın