UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Self İstanbul 229 bin TL’den satışa çıktı

Karden İnşaat, Beylikdüzü-Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde inşa edeceği Self İstanbul projesi için bir süredir ön talep topluyordu. Proje bugün resmen satışa çıktı. hurriyetemlak.com 11.10.2017 13:32:37
+ A -
Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlanan ve bölgenin en yeşil projesi olarak öne çıkan Self İstanbul’un dairelerinin metrekaresi lansmana özel 3 bin 200 TL’den başlıyor. Self İstanbul, 203 Milyon TL’lik yatırımla yükseliyor. 26 bin metrekare alan üzerinde bölgenin en değerli noktasında inşa edilen proje, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Projede 1+1 dairelerin fiyatları 229 bin TL’den, 2+1 dairelerin fiyatları 319 bin TL’den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 449 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 25 peşinatla 48 ay vade seçeneğinin yanı sıra esnek ödeme planları da uygulanıyor. 

Yüzde 20 ön talep

Proje için yüzde 20 oranında ön talep topladıklarını belirten Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başka Paşa Karadeniz, “ Projemizin lokasyonu, E-5 ve TEM aksını bağlayan Beylikdüzü - Bahceşehir yoluna cephe, mevcut Metrobüs hattının hemen yanında ve yeni yapılacak 2 Metro hattına yakın mesafede yer alıyor. 609 dairenin yer aldığı Self İstanbul projemizde özel okul ve 60 adet mağaza bulunuyor. Projemizi, 26 dönüm arazi üzerinde, 203 milyon yatırımla hayata geçiriyoruz. Yüzde 85’i peyzaj alanı olan bu proje ile bölgeye de maksimum katkı sağlamayı hedefliyoruz. Projemizde birçok yeniliğe imza attık. Panoramik manzaradan ve gün ışığından faydalanmak için kat yüksekliğimizi net 3.20 metre yaptık. İlk defa bir projede yaklaşık 1000 metrekare çocuk sosyal tesisi tasarlayarak, projemizde çocuklara ne kadar çok önem verdiğimizi gösterdik. Ayrıca her daire için oluşturduğumuz hava alan depolarda, daire sahiplerinin kullanmadıkları eşyalarını depolayabilecekleri alanlar oluşturduk. Ön talep dönemi ile kayda değer bir talep aldık, lansman ile beraber satışlara başlıyoruz. Lansman dönemine özel metrekare birim fiyatımızı 3200 TL olarak belirledik. Yatırımcılarımıza referans projemiz olan Sembol İstanbul’da olduğu gibi Self İstanbul projemizde de yüksek prim kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

Alternatifli daire seçenekleri

Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde tasarlanan Self İstanbul’da;  yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor.

Projede ayrıca, bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanan 60 adet dükkânın yer alacağı çarşı konsepti yatırımcılara özellikli iş ve yaşam alanı sunuyor. 

Çocuklara özel alanlar

Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilen Self İstanbul’da, 27 derslikli özel okulun yanı sıra çocukların güven içinde özgürce vakit geçirebileceği açık ve kapalı aktivite alanları da yer alıyor. Projede; yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve açık havuz yer alıyor. Ayrıca 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark da projede yer alıyor.

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise Eylül 2019’da yapılacak.