UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Selenium Retro’da 2 bin metrekarelik sosyal alan

Modern Cumbalar ve açık balkon konseptiyle inşa edilerek rezidans ve ofis bloklarından oluşan Selenium Retro, bin metrekarelik açık alanının yanı sıra kapalı yüzme havuzu, SPA merkezi ve fitness salonu hizmeti de sunuyor. hurriyetemlak.com 13.10.2017 11:45:55
+ A -
Selenium Retro’da toplam 2 bin metrekarelik sosyal alan yer alıyor. Projenin yatay bölümünde bin metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Bu tesiste kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları ile çocuk oyun alanları yer alacak. Projede yer alan bin metrekarelik açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları yer alıyor. 

D100 Karayolu’nun hemen yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan projesi Selenium Retro, mimari açıdan daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan sağlamak amacıyla cumba ve balkonların yer aldığı bir konsept ile inşa edildi.