UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Royal Garden Yakacık’ta ön satışlar başlıyor

İstanbul’da gayrimenkul en çok değerlenen yatırım aracı olma özelliğini sürdürürken birçok yeni projeye daha imza atılıyor. Royal Group, Royal Garden Kartal projesinde ön satışlara başlıyor. hurriyetemlak.com 13.9.2017 14:36:06
+ A -
Royal Group tarafından 70 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 13 kattan oluşan 5 ayrı bloğu ile Yakacık’ta yükselecek. 11 bin 500 metrekare arsa alanı üzerine konumlanan ve çok yakında satışa başlanacak projenin toplamda 51 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. 

En küçük daire 125 metrekare, en büyük daire 300 metrekare

Royal Garden Yakacık projesinde en küçük daire 125, en büyük daire ise 300 metrekare şeklinde tasarlandı. Tüm daireler ileri teknoloji, yüksek kalite ve güvenlik ile donatılmış durumda. Ayrıca tüm dairelere kapalı otopark imkanı sunuluyor. Toplamda 242 dairenin yer alacağı projede 2+1, 3+1, 5+1 dairelerin yanı sıra 3+1,  4+1, 5+1 dubleks daireler bulunuyor.  Deniz görme seviyesinin 4. kattan itibaren başladığı proje, Dragos, Kadıköy ve Çamlıca Tepesi’nin de içinde olduğu 360 derece panoramik bir manzara sunuyor.

Projede konutların yanı sıra iş yerleri de yer alıyor

Royal Garden Yakacık projesinde, hem konutlara hem de iş yerlerine yer veriliyor. Dairelerin yanı sıra blokların altında yer alacak cafe, restaurant ve mağazalarla bir yaşam merkezi kurmayı hedefleyen Royal Group, sosyal donatılara büyük oranda yer veriyor.

Tüm ulaşım olanaklarına çok yakın 

Royal Garden Yakacık, TEM E6 otoyoluna ve Uğur Mumcu bağlantı yoluna sadece 1.000 metre uzaklıkta. E5 karayolu ve metroya bin 100 metre, sahil yoluna 3 km, Kadıköy, Altunizade, Kozyatağı’na 20 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 km, FSM Köprüsü’ne 32 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yalnızca 15 km uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca proje, birçok hastane ve AVM’ye yürüme mesafesinde bulunuyor. 

Royal Garden projesi için tıklayın

İstanbul konut projeleri için tıklayın