UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Royal Garden Kartal’da yükseliyor

Royal Group, ‘Royal Garden’ projesiyle Kartal’da yükseliyor. hurriyetemlak.com 18.5.2017 15:03:51
+ A -
Royal Group tarafından 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde Kartal’ın silüetinde özel bir yer alıyor. 13 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan projenin yüzde 80’i yeşil alandan oluşuyor.  Anadolu yakasındaki inşaat projeleri içerisinde en fazla yeşil alana sahip olan Royal Garden’ın, 2 bin metrekareye yakın oturma alanı, içine motorlu araç alınmayan 11 bin 500 metrekare net peyzaj alanı ve 400 dairesi bulunuyor.
 
Royal Garden Kartal Residence'da büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde rezidans daireler bulunuyor. Yüksek güvenlikli daire kapısı, ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar, akıllı ev otomasyon sistemi, ankastre cihazların bulunduğu mutfak projede yerini alıyor.

Zengin sosyal aktivite seçenekleri
Royal Garden Kartal’da; bisiklet, yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanları da bulunuyor. Bunun yanında dört mevsim kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna, buhar odaları da yer alıyor.

Geleceğe ve doğaya sahip çıkan Royal Group, Royal Garden evsel atık sularını arıtarak bu sayede peyzaj sulaması için tekrar kullanabiliyor. 

Royal Garden projesi için tıklayın 

İstanbul konut projeleri için tıklayın