UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Royal Garden'da satışların yüzde 70’i tamamlandı!

Royal Group, ‘Royal Garden’ projesiyle Kartal’da hayat buluyor. Satışların yüzde 70’inin tamamlandığı projede anahtar teslim tarihi ise 31 Aralık olarak belirlendi. hurriyetemlak.com 10.8.2017 09:54:36
+ A -
Royal Group tarafından 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde yer alıyor. 13 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan projenin, yüzde 80’inin yeşil alanlardan oluşuyor. Anadolu yakasındaki inşaat projeleri içerisinde en fazla yeşil alana sahip olan Royal Garden, 2 bin metrekareye yakın oturma alanı, içine motorlu araç alınmayan 11 bin 500 metrekare net peyzaj alanı ve 400 dairesiyle, “İstanbul’un en yeşil rezidansı” iddiasını da kanıtlamış oluyor. 

Royal Garden Kartal Residence'da büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde rezidans daireler bulunuyor. Yüksek güvenlikli daire kapısı, ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar, akıllı ev otomasyon sistemi, ankastre cihazlar bulunuyor.

Sosyal aktivite seçenekleri

Royal Garden Kartal’da; bisiklet, yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanları da bulunuyor. Bunun yanında dört mevsim kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna, buhar odaları da projede yer alıyor.

Ulaşım olanakları

Kartal’da yer alan proje, E-5’e ve sahil yoluna da oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 km uzaklıkta bulunuyor. Çevresinde çok sayıda hastane, okul ve alışveriş merkezi bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 km mesafede yer alıyor.

360 derece manzara

Royal Garden Kartal, konumu itibariyle bölgenin en yüksek rakımlı yerinde bulunuyor. Bölgenin deniz görme seviyesi 8. Kat olmasına rağmen Royal Garden Kartal bu seviyeyi yüksek kat aralığı sayesinde 5. Kat seviyesine indiriyor. Royal Garden Kartal, panoramik Kadıköy, Adalar, Tuzla ve Yalova manzaralarına hakim tek bir noktadan yükseliyor.

Gri su teknolojisi

Gri su, tuvalet atıkları dışındaki tüm evsel atık su akımlarına verilen addır. Royal Group, kullandığı gri su dönüşüm sistemi ile mutfak, banyo, lavobo ve çeşitli atık sularını Avrupa standartlarında arıttıktan sonra sulama suyu olarak tekrar hayata kazandırıyor. Royal Garden evsel atık sularını arıtarak bu sayede peyzaj sulaması için tekrar kullanabiliyor. 

Royal Garden projesi için tıklayın 

İstanbul konut projesi için tıklayın