UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Roya Nova Rezidans’tan 2020’de peşinat avantajı

Roya Yapı, İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanı başında hayata geçirdiği Roya Nova Rezidans ile 2019 teslim ve 2020’de peşinat avantajı sunuyor. hurriyetemlak.com 6.10.2017 12:21:33
+ A -
Roya Yapı, İstanbul Finans Merkezi’nin hemen karşısında yer alan Roya Nova Rezidans ile 2019’da teslim edilmesi planlanan projeden daire sahibi olmak isteyenler uygun ödeme koşullarına ve peşinat tutarını 2020 yılında ödeme imkanına sahip olacak. 

İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında 

Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat, projenin İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başındaki konumu ve mimari özellikleriyle bölgenin yeni trendi olacağını söyledi. 

“Roya Nova Rezidans projesi, farklı tasarımı, sunduğu üst düzey yaşam konsepti ve İstanbul’un en değerli bölgesinde yer alan konumuyla yepyeni bir yaşamın habercisi ve yatırımcılarımız tarafından da kazancın adresi olarak gösteriliyor. Bölgedeki konut projeleri arasından tasarımı ve yatırımcıya sağladığı kazançla ayrışan projemiz, konut alıcılarının tüm beklentilerini karşılayarak, bir konutun nasıl üst düzey verimli ve kişiye özel olarak planlanabileceğine ilişkin en doğru cevabı veriyor. Projemiz hem tasarımı hem de konumu ile zaman, bütçe ve lokasyon sınırını ortadan kaldırarak, sunduğu optimum çözümlerle konut sahiplerine günün 24 saatini yaşatma imkânı sunuyor.”

2019’da teslim, 2020’de peşinat

Projenin Roya Yapı’ya özgü nitelikli yanlarıyla sektörde fark yaratırken ödeme koşullarıyla da bu farkı destekleyen bir yaklaşım sunduklarına dikkat çeken Afşin Aykanat; “1+-0, 1+-1 ve 2+-1 tipinde 255 daireden oluşan projemizde metrekare fiyatı 4 bin 800 TL’den başlıyor. Projemizde yer almak isteyenler dairelerini 2019’da teslim alıp peşinatlarını 2020 yılında ödeyebilecekler. Bir kamu bankasının da aralarında olduğu 4 banka projemizin garantörü konumunda. Bu da hem bizim hem de bankalarımızın projemize duyduğu güvenin bir göstergesi. Öte yandan peşin alımlara çok özel indirimlerin yanı sıra taksit düşünenlere de ayda ortalama 5 bin TL taksitlerle 120 aya kadar vade imkânı sunabiliyoruz” dedi.  

Yaşamın tüm ihtiyaçlarını sunuyor

Roya Nova Rezidans sahip olduğu 3 toplantı salonu, 4 otopark katı, pilates ve grup dersleri de yapabilme imkânı tanıyan kapsamlı bir spor salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, şok duşu, soyunma odaları, sinema salonu, karaoke odası, restoran, cafe, açık hava sineması, kulvarlı havuz, barbekü alanı ve deniz manzaralı terası bulunuyor.