Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Zeray İnşaat A.Ş.

Zeray İnşaat A.Ş.

İnşaat sektörünün deneyimli firmalarından Zeray İnşaat, yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci ile pek çok konut projesine imza atıyor. Geleceği öngören yönetim anlayışı, uzman kadrosu ve deneyimli iş gücüyle Kocaeli’nde hizmet veren firma, çevre ve insana saygılı bir duruş benimsiyor.

İmza attığı konut projelerinde, modern çağın teknoloji, konfor ve güvenlik gereksinimlerini fazlasıyla karşılayan Zeray İnşaat, bu unsurları titizlikle planlıyor.

Zeray İnşaat’ın tamamlanan projeleri

Zeray İnşaat’ın tamamlanan konut projeleri arasında Zeray Konakları, Zeray Konağı, Sevgi Sitesi, Park 1 Villaları, Park 2 Villaları, Park 3 Villaları, Life City, Bella Gardens, Anıl Sitesi, Yuvacık Eksen, Asrın Sarayları, Şehristan Konakları, Gülistan Konakları, Asrın Sarayları 2, Delal Garden, Sidelya Konakları, Bağdat Konakları, Zeray Kent ve Bella Bahçecik bulunuyor.

Zeray İnşaat’ın devam eden projeleri

Zeray İnşaat’ın devam eden projeleri arasında ise Belinay Konakları, Zeray Güneşi, Forum Anatolia, Zeray Koru Park ve Zeray Country sayılıyor.

Zeray İnşaat’tan yatırımlık projeler

Kocaeli bölgesinde imza attığı tüm bu projelerle, farklı ihtiyaçlara yanıt veren, modern çağın gereksinimlerini karşılayan, konforu, güvenli yaşam alanları tasarlayan Zeray İnşaat, daha çok oturum amacıyla tercih edilse de yatırımcılarını da memnun ediyor. Hem satılık hem de kiralık konut fiyatlarında önemli prim artışı sağlayan Zeray İnşaat projelerinin önümüzdeki dönem de yatırımcısına kazandırması bekleniyor.

7
Teslim Edilen Proje Sayısı
6
Mevcut Proje Sayısı