Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

YDA Grup

YDA Grup

1954 yılında temelleri atılan YDA Group; ana faaliyet alanı olan inşaat sektöründe 44 yılı geride bıraktı. İnşaat sektöründe, anahtar teslimi projeler, Yap-İşlet-Devret (Y.İ.D) ve Kamu Özel İşbirliği (KÖİ / PPP) modelleri ile projeler tasarlayan firma, havalimanları ve sağlık kampüsleri yatırım projeleri, yüksek teknolojik binalar, endüstriyel tesisler, çimento fabrikaları, altyapı projeleri, yollar, köprüler, kavşaklar, yüksek katlı binalar, toplu konut projeleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, okul kompleksleri, apartmanlar, lüks konutlar, villalar, gayrimenkul geliştirme projelerine imza atıyor.

YDA Group’un faaliyet gösterdiği sektörler

YDA Group’un diğer faaliyet alanlarında ise havacılık, madencilik, tarım, medikal ve sağlık, sigorta, enerji ve yatırım sayılıyor. Yurtdışında da önemli yatırımları bulunan firma kalite sertifikaları ve ödülleri ile faaliyet gösterdiği sektörlerin en güçlü aktörleri arasında yer alıyor.

YDA Group inşaat alanları

YDA Group’un tamamlanan projeleri arasında pek çok sanayi yapısı, havalimanı, altyapı projesi, kültür ve eğitim binası, hizmet binası ve konut projesi bulunuyor.

YDA Group’un devam eden konut projeleri

YDA Group’un devam eden konut projeleri arasında ise, Yda Park Avenue Twın (Ankara), Yda Center (Ankara), Yda Söğütözü Resıdences & Offices (Ankara), Yda Parklıne Konut Projesi (Ankara), İstanbul Finans Merkezi Yda Prıme Ofis Projesi (İstanbul), Ankara Gölbaşı İncek Konutları (Ankara) Ve Yda West Avenue Konut & Ticari Alanlar Projesi (Ankara)’yı saymak mümkün. Hem oturum hem de yatırım amacıyla ilgi çeken projeleriyle adından söz ettiren YDA Group’un yeni projeleri de merak konusu.

4
Teslim Edilen Proje Sayısı
1954
Kuruluş Tarihi
2
Mevcut Proje Sayısı