Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Yapıtek İnşaat

Yapıtek İnşaat

YAPITEK, İnşaat ve gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirketin 36 yılı aşkın inşaat deneyimini 12 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek İstanbul, Bursa ve Yalova’da kendi bünyesinde geliştirdiği konut, villa ve ticari gayrimenkul projeleri ile Türkiye’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul oyuncularından biri haline gelme hedefindedir.

APITEK’in mevcut portföyünde, hali hazırda tamamlanmış bulunan 10 konut ve villa projeleri, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 4 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 6 arsa olmak üzere toplam 20 gayrimenkul bulunmaktadır.

Entegre bir iş modelini benimsemiş olan YAPITEK, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Bugüne kadar Türkiye’de konut ve villa yatırımlarına odaklanan YAPITEK, son dönemde Türkiye’de ticari gayrimenkul projeleri geliştirmeye de başlamıştır.

5
Teslim Edilen Proje Sayısı
8
Mevcut Proje Sayısı