Versus Dragos

İnceleme Versus Dragos

Kordonboyu Mah. Tekel Cad. Yemeni SK. No: 2/A Atalar-Kartal / İSTANBUL
Brüt Metrekare fiyatı 4.849 TL/m²'den

Konum
5

Altyapı
5

Ulaşım
4

İnşaat firmasının tari̇hi̇
5

Konut projesi ile İletişim kurun Versus Dragos

Versus Dragos
Gökhan Abay
Creative Content Specialist

Versus Dragos

:

Kartal sahil yoluna komşu proje

Versus Dragos projesi Resim Yapı ve Gayrimenkul tarafından İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. Orta-üst gelir grubu için inşa edilen proje, toplamda 8 bin metrekalik bir alanda yükseliyor ve içerisinde 227 daire barındırıyor. 

Konum

Son zamanlarda Kartal'da inşa edilen konut projelerine baktığımızda, sahile uzakta olsalar bile harika manzaralara sahip olduklarını görüyoruz. Versus Dragos projesi hem sahile çok yakın hem de adalar manzarasına sahip. Projeden dışarıya adım attığınızda kendinizi yaşamın içinde bulabiliyorsunuz.

Diğer yandan, Bağdat Caddesi’ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 30 dakika, TEM otoyoluna 15 dakika, E-5 karayoluna 15 dakika ve metrobüs’e 25 dakika içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Şehrin tam merkezinde bir yaşam sürmek istiyorsanız, konum olarak oldukça avantajlı bir noktada olduğunu söylemek mümkün.

Versus Dragos projesi, Kartal'da inşa edilen diğer konut projeleri ile kıyaslandığında ulaşım avantajı ile dikkat çeken bir konumda yer alıyor. Projeden çıktığınızda gitmek istediğiniz noktalara kısa sürede ulaşmanız son derece mümkün.

5 / 5

Altyapı

Projenin altyapı özelliklerine bakmadan önce konut alıcılarına sunulan daire seçeneklerine bakmakta fayda var. Bunun için önce nasıl yapılandırıldığına bakmalıyız. Versus Dragos, toplam 8.000 metrekarelik bir alanda yükseliyor ve 227 konut içeriyor demiştik. Bu konutlar 2 adet blokta konumlanıyor ve biri 25 diğeri de 26 kattan oluşuyor. Ayrıca her blokta bodrum katı da bulunuyor.

Versus Dragos -  - Photo â„–1
Versus Dragos -  - Photo â„–2
Versus Dragos -  - Photo â„–3
Versus Dragos -  - Photo â„–4
Versus Dragos -  - Photo â„–5
Versus Dragos -  - Photo â„–6
Versus Dragos -  - Photo â„–7

Proje içerisinde yer alan daire seçenekleri arasında 7 farklı kat planı mevcut olan 1+1, 4 farklı kat planı olan 2+1, 2 farklı kat planı olan dubleks 2+1, 3+1 ve 3 farklı kat planı olan 3+1 dubleks bulunuyor.

Projenin genel özellikleri arasında 7/24 güvenlik, konut güvenliği için çelik kapı, görüntülü interkom sistemi, güvenlikli giriş, kapalı otopark ve asansör bulunuyor. Teknik özellikler arasında ise jeneratör, su deposu, fiber optik internet altyapısı, uydu tv altyapısı, merkezi sıcak su, hidrofor ve doğalgaz var.

Sosyal imkanlara bakıldığında da yüzme havuzu, spa, spor salonu ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Versus Dragos altyapı özellikleri olarak bir konut projesinde bulunması gereken tüm özelliklere sahip. Birbirinden farklı daire seçeneklerine sahip olan proje, sosyal alanlar açısından da sakinlerini mutlu edecek detaylara sahip diyebiliriz. Dairelerin içerisinde ve genel olarak sitede aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. 

5 / 5

İnşaat firmasının tari̇hi̇

Bünyesinde birçok şirket bulunduran iki köklü firma İndet İnşaat ve Terminal Yapı ortaklığında kurulan Resim Yapı ve Gayrimenkul AŞ, kentsel dönüşüm kapsamındaki bina yenileme projelerinde aktif olarak yer almayı amaçlıyor.

Çalışma alanı olarak Anadolu Yakası Bağdat Caddesini önceliklendiren şirket, Versus Dragos, Çiçek Apartmanı, Aksoylar Apartmanı, Evren Apartmanı ve Kaya Palas gibi projelerin satışını sürdürüyor.

Şirket ayrıca, bugüne kadar Türkiye’de ve yurt dışında birçok konut, havaalanları, boru hatları, sanayi tesisleri, oteller ve spor kompleksleri gibi büyük projelere de imza attı.

Bir konut projesi üreticisinde tecrübe ve güçlü yapı oldukça önemlidir. Konut alıcıları en çok bu iki özelliğe dikkat ederler. Resim Yapı ve Gayrimenkul şirketi de geçmişte hayata geçirdiği projelerle birlikte bu özellikleri bünyesinde barındırıyor.

5 / 5

Ulaşım

Projenin yakın olduğu noktaları kısaca sıralayacak olursak, Kartal sahile 1 dakika, Marmaray’a 1 dakika, metro hattına 3 dakika ve AVM'ye sadece 3 dakika mesafede konumlanıyor.

Projenin konum avantajı nedeniyle gitmek istediğiniz her yere farklı ulaşım alternatifleriyle gidebilirsiniz.

4 / 5

Özet

Gökhan
Creative Content Specialist
Bu konut projesinin uzman değerlendirmesi

Versus Dragos projesi avantajlı konumu ve içerisinde barındırdığı özellikleriyle konut alıcıları tarafından tercih edilebilir projeler arasında yer alıyor. Birbirinden farklı daire seçenekleri sunması, sahile çok yakın mesafede yer alması, her dairenin keyifli bir manzaraya sahip olması bu projeyi çekici kılıyor. 

Versus Dragos projesini beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için tıklayın
Daha fazla seçenek
Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz.