1 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №1
2 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №2
3 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №3
4 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №4
5 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №5
6 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №6
7 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №7
8 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №8
9 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №9
10 dan 10
TarabyaLIFE  - galery - Photo №10

TarabyaLIFE

UZMAN-SVOT YAPI
Fiyat kontrol edildi 16 Ocak
Teslim tarihi: ayrıntı

Konum

İstanbul, Sarıyer, Ferahevler, Adnan Kahveci Caddesi, 22

Projenin Özellikleri

Kat sayısı
1
Daire iç inşaatı
kaba
Otopark
yok
Asansör
İnsan
Daire sayısı
256
Satılık daire sayısı
76
Diğer seçenekleri görün

MÜTEAHHİTTEN DAİRE PLANLAMA

Kontrol edildi 16 Ocak

İnşaat firması hakkında: UZMAN-SVOT YAPI

Kuruluş tarihi
1998
Devam eden proje sayısı
1
Teslim edilen proje sayısı
3

TarabyaLIFE Hakkında

Tarabya'da konforlu yaşam: Tarabya LIFE

İstanbul'da birçok bölgenin kıymetli bölümleri vardır. Tarabya'nın ise en kıymetli yeri kesinlikle Tarabya'nın sırtlarıdır. Tarabya life projesi şimdi Tarabya sırtlarında çok lüks bir projeyi İstanbul'da ev sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

Tarabya LIFE daire planları

Tarabya LIFE projesinde daireler hem ormanın içinde, hem de deniz manzarası görüyor. Uzman-Svot işbirliğiyle hayata geçirilen proje 15,300 metrekarelik alanda 3 ada üzerine yapılandırılmış. Proje kapsamında 11 blok bulunuyor ve 11 blok içinde 256 ünite mevcut. Tüm daireler A+ konutlardan oluşuyor. Dairelerin içinde teknolojik yerleştirilerek yapılandırılmış. 1+1,2+1, 3+1 ve 4+1 olarak planlanan dairelerin metrekareleri de 71 ve 256 arasında değişiyor. Dairelerde de farklı seçeneklere yer verilmiş. Müstakil bahçe, ve dubleks seçenekleri sağlanmış. Daha büyük olanctsarlanan 3+1 ve 4+1 dairelerde kiler ve çamaşır odası rahatlığı da düşünülmüş. Ayrıca, daireler için her katta özel çöp odaları da var.

Konforlu bir yaşam sunmayı planlayan proje kapsamında en yüksek kalitede iç mimari seçenekleri ortaya çıkıyor. Akıllı ev sistemleri kullanılarak yapılmış bu projede ayrıca güvenlik de ön planda. İnterkom sistemiyle desteklenen kamera sistemi, gece ve gündüz güvenlik hizmetleri de proje kapsamında sunuluyor. Projenin amacı ise tüm oturanlara huzur ve güven içinde yaşatmak.

Tarabya LIFE'da yaşam

Proje kapsamında sosyal yaşam alanları da öne çıkıyor. Herkes için lüks ve rahat yaşamı öne çıkartan Tarabya Life projesi kapsamında Jakuzili yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor yapanlar için özel olarak tasarlanmış fitness salonu, fitness ardından rahatlamak için yapılandırılan sauna, buhar odası, hamam gibi lüks yaşam alanları mevcut. Ayrıca, özellikle çocuklar için birçok olanak düşünülmüş. Oyun parkları ve çocuk için özel alanlar da yapılmış.

Tarabya LIFE ulaşım olanakları

Ulaşım açısından da her yere yakınlığıyla dikkat çeken proje, Maslak Acıbadem Hastanesine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Hacıosman metrosuna yakınlığı E5 ve TEM'e çıkış yollarının yakınlığı ve kolaylığı da öne çıkıyor. Tarabya Life projesi aynı zamanda 3. Köprüye, 3 havalimanına da çok yakın bir konumda yer alıyor.

Alışveriş merkezi ve popüler lise ve ortaokul seçeneklerine de yakın olması dikkat çekiyor.

Maslak gibi plaza bölgesine yakınlığıyla da çalışan kesimin tercih noktası olan Tarabya Life projesinde her yere ulaşım çok kolay. 

DEĞERLENDİRİN

Oy vermek için giriş yapın
Değerlendirmek için yıldıza tıklayın
0
dan 5
UZMAN-SVOT YAPI
Müşteri hizmetleri bölümü

Daireler

0-odalı
1-odalı
2-odalı
3-odalı
4-odalı+
TarabyaLIFE
Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın.