Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Uslu Yapı

Uslu Yapı

Uslu Yapı, Aden Beytepe, Aden Premium, Aden Yenimahalle ve Aden Çamlıdere olmak üzere dört projeyle ön plana çıkıyor. Uslu Yapı, bir yandan yenilikçi bir bakış açısı benimsiyor, diğer yandan ise özgün mimariyle dikkat çeken projelere imza atıyor. Bu projeler arasından Aden Yenimahalle bitmiş ve tamamlanmış bir proje. Diğer üç proje olarak Beytepe, Çankaya semtindeki Premium ve Çamlıdere ise hala satışta olan projeler içinde. Bu projelerdeki daireler tamamlanmış durumda ama satışları devam ediyor.

Uygun ödeme koşulları ve rahat daire seçenekleriyle oturum amaçlı ev arayan kişilerin güvendiği markalardan biri olan Uslu Yapı, dört farklı projesiyle Ankara’nın farklı bölgelerinde, huzurlu bir yaşam vaat eden projeler sunuyor. Uslu Yapı tüm projeleri kendi imkanıyla yapılandırmış. Bu konuda firmanın uzman kadrosu ve kaliteli yapıları da öne çıkıyor. Diğer yandan, bu zamana kadar 250 bin metrekarelik bir inşaat alanını ihtiyaçlar doğrultusunda yapılandıran firma, aileler ve kaliteli yaşam arayanlara yönelik tasarlamış.

Konforlu daireler

Uslu Yapı tüm dairelerinde konfor ve mimari özelliklerin en üst seviyesini gözetmiş. Bu nedenle de en iyi şekilde malzemeler kullanarak en kaliteli daireleri yapılandırmış. Satışları tamamlanan Yenimahalle projesi her açıdan ihtiyaçları karşılıyor ve rahat bir şekilde yaşam ve konfor sunuyor. Hala satışta olan ve tamamlanmış projeler olan diğer projeler ise, Beytepe, Çamlıdere ve Çankaya’da yükseliyor ve bu bölgede ihtiyaçları karşılıyor. Bu haliyle Ankara’nın en kaliteli inşaat projeleri içine giren ve herkese rahat ve ferah daireler sunan Uslu Yapı’nın hedefleri ve vizyonu da ihtiyaçları en kaliteli malzemelerle karşılamak. Uslu Yapı’nın tüm projelerinin tamamlanma zamanı ise 2019 Şubat olarak belirlenmiş. Uslu Yapı, dairelerin satışına ise başlamış ve uygun ödeme koşulları sunuyor. "

4
Teslim Edilen Proje Sayısı
3
Mevcut Proje Sayısı