1 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №1
2 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №2
3 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №3
4 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №4
5 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №5
6 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №6
7 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №7
8 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №8
9 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №9
10 dan 10
Q Studio Esentepe - galery - Photo №10

Q Studio Esentepe

Toya Yapı
Dairelerin fiyatı
0 TL'den
Metrekare fiyatı
ayrıntı
Teslim tarihi: ayrıntı

Konum

İstanbul, Şişli, Esentepe, Dergiler Sokak, 17-21

Projenin Özellikleri

Kat sayısı
0
Otopark
yok
Asansör
Yok
Daire sayısı
37
Diğer seçenekleri görün

MÜTEAHHİTTEN DAİRE PLANLAMA

İnşaat firması hakkında: Toya Yapı

Kuruluş tarihi
1970
Devam eden proje sayısı
3
Teslim edilen proje sayısı
7

Q Studio Esentepe Hakkında

Proje Hakkında

Toya Yapı güvencesiyle, İstanbul'un konut ve iş merkezi Esentepe'de yükselen Q Studio, her bir daire özelinde, renkler üzerinden dekorasyon çeşitliliği ve kişiselleştirme seçeneğini sunuyor. En özel tasarımları ve malzemeleri bir araya getiren proje, 4000 m2'lik alanda 37 konut ile hayat buluyor. Q Studio dahilindeki dairelerin tamamı ise hemen teslim şekilde sunuluyor.

Q Studio'da Yaşam

Yaşam alanlarını bir konuttan öte bir sanat eseri olarak hayal edenlerin bu hayalini gerçeğe dönüştürmek üzere yola çıkan Tabanlıoğlu Mimarlık modern vizyonunu Toya Yapı güvencesiyle buluşturuyor ve eşsiz birer konut tasarımı ortaya koyuyor. Diğer Toya yapı projelerinde de olduğu gibi, iç mekan tasarımlarının Porsche Design Studio'nun nitelikli tasarımcılarına emanet edilediği projede, stüdyo daire sahiplerine renk seçimleri üzerinden dairelerini kişiselleştirebildikler 3 farklı alternatif sunuluyor. Buna ek olarak, projede kullanılan malzemelerin tamamı projeye özel olarak üretilmiş. Proje kapsamında tüm dairelerde sunulan akıllı ev otomasyon sistemi, daire başına %15 enerji tasarrufu sağlayarak, şıklığı kadar çevreci tutumuyla da dikkat çekiyor. Esentepe'de alışılagelen dikey ve yoğun yapılaşmanın aksine, Q Studio'da yaşam az katlı bir mimariye odaklanılmış. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere dört farklı tipte sunulan daireler, bahçe katı, 3 kat ve çatı olarak inşa edilmiş. Talep edildiği taktirde, konut sahipleri Q Studio'nun kapsamlı rezidans hizmetlerinden de yararlanabiliyor. Q Studio'ya giriş ve çıkışlar için özel bir güvenlik noktası bulunuyor. Buna ek olarak, günün her saati aktif olarak çalışan güvenlik kameraları yardımıyla proje alanı ve çevresi düzenli olarak izleniyor. Modern yaşamın konforu ile mahalle sıcaklığını en özel şekilde bir araya getiren projede, sosyal imkanlar da oldukça geniş. Konut sahiplerinin kullanımına sunulan açık ve kapalı yüzme havuzlarına ek olarak, günün dilediğiniz saati keyfini çıkarabileceğiniz Türk hamamı, fitness merkezi ve çocuklara özel olarak tasarlanmış çocuk oyun alanları; hem sizin hem de sevdiklerinizin kaliteli vakit geçirmelerini amaçlıyor.

Ulaşım ve Lokasyon

Q Studio Esentepe, İstanbul'un iş yaşamının kalbinde yer alan, oldukça merkezi ve ulaşımı son derece pratik bir konumda yer alıyor. Şehrin karmaşasından uzak ancak şehre bir o kadar da yakın olacağınız bu lokasyon, Taksim'e 10, Boğaz Köprüsü'ne 12 ve Maslak'a 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

DEĞERLENDİRİP YORUMUNUZU YAZINIZ

Oy vermek için giriş yapın
Değerlendirmek için yıldıza tıklayın
0
dan 5
Toya Yapı
Müşteri hizmetleri bölümü

Daireler

1-odalı
TL'den
2-odalı
TL'den
3-odalı
TL'den
Q Studio Esentepe
Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın.