Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Toker İnşaat

Toker İnşaat

Toker İnşaat 17 yıllık deneyimini günümüz çağdaş mimarisi ile birleştirerek, mimarinin en güzel örneklerini yansıtan birçok yapının altına adını yazdırmıştır.

Sağlam temeller üzerine kurulan ve Denizli yapı sektöründe önemli bir yere sahip olan Toker İnşaat, kalite ve güveni harmanlayarak oluşturduğu projeleri başarılı bir şekilde sonlandırmanın her zaman gururunu yaşamaktadır. Her yeni Toker İnşaat projesi ilk günkü heyecan ve enerji ile inşa edilerek hayata geçirilir. Sadece bir bina değil kaliteli bir yaşam alanı oluşturmaya çalışılarak, yapılara hayat veren bir anlayışla projeler tamamlanır. Ve sonunda yaşam standartlarını yükseltecek, her ayrıntının düşünüldüğü yeni bir 'yaşam alanı' daha inşa edilmiştir…

Şehrimizin içerisinde bulunduğu deprem kuşağını da göz önüne aldığımızda bu yaşam alanlarının önemi kat kat artmaktadır. Toker İnşaat olarak tecrübemizi, dinamik ve genç beyinlerle birleştirerek, günümüz teknoloji ve yeniliklerini her zaman takip edip bu yenilikleri projelerimizin her aşamasından itibaren kullanarak, içerisinde bulunduğumuz deprem tehlikesini en aza indirmek ve daire sahiplerimizi güvenli bir yaşamla tanıştırmak firmamızın yapı sektöründeki ilk ve en önemli amacıdır.

Her yeni projesini bu anlayış ile sonlandıran firmamız 1998 yılında inşaat dekorasyon sektöründe çalışmalarına başladıktan sonra, 2008 yılında şirketleşmeye giderek 'Toker İnşaat' adı altında hızlı ve güvenilir yapılar inşa etmeye halen devam etmektedir.

2
Teslim Edilen Proje Sayısı
2
Mevcut Proje Sayısı