1 dan 8
Loft Up - galery - Photo №1
2 dan 8
Loft Up - galery - Photo №2
3 dan 8
Loft Up - galery - Photo №3
4 dan 8
Loft Up - galery - Photo №4
5 dan 8
Loft Up - galery - Photo №5
6 dan 8
Loft Up - galery - Photo №6
7 dan 8
Loft Up - galery - Photo №7
8 dan 8
Loft Up - galery - Photo №8

Loft Up

Tatar Yapı
Fiyat kontrol edildi 22 Ocak
Teslim tarihi: ayrıntı

Konum

İstanbul, Sancaktepe, Abdurrahmangazi, Dedebayır Sokak, 15

Projenin Özellikleri

Kat sayısı
0
Otopark
yok
Asansör
Yok
Daire sayısı
25
Diğer seçenekleri görün

MÜTEAHHİTTEN DAİRE PLANLAMA

Kontrol edildi 22 Ocak

İnşaat firması hakkında: Tatar Yapı

Kuruluş tarihi
2014
Teslim edilen proje sayısı
8

Loft Up Hakkında

İstanbul'da mini plaza: Loftup 760

İstanbul merkezli Loftup 760 projesi, Tatar Yapı tarafından yürütülüyor. 2014 yılında kurulan Tatar Yapı, bir grup şirketi ve inşaat projelerine ek olarak otelcilik sektöründe de faaliyet gösteriyor. Nispeten yeni bir şirket olmasına rağmen, bugüne dek tamamladığı çalışmalar arasında Çınar Olimpia Park Konutları, Çınar Residence, Emek İş Merkezi, Maroon Pera ve Holiday Inn Ümraniye gibi nitelikli inşaat projeleri bulunuyor. Loftup 760, bir home-office projesi olmak için tasarlanmış ve bu nedenle hem konut hem de ofis olarak kullanılabiliyor. Ümraniye'nin Şerifali Mahallesi adresindeki proje 6.000 metrekarelik bir alanı kaplıyor ve toplam 25 üniteden oluşuyor.

Loftup 760'da yaşam

25 ünite az bir rakam gibi dursa da, bunun Loftup projesinin ilk adımı olduğunu belirtelim. Aynı proje içinde inşa edilecek diğer kuleler ile toplamda 150 ünite sayısına ulaşılması planlanıyor. Kendisini “mini-plaza” olarak tanımlayan Loftup 760, Türkiye Finans Merkezi’nin hemen yanında bulunuyor. Ebubekir Caddesi ile Osmangazi Caddesi arasında kalan proje, ne yazık ki otobüs dışında hiçbir toplu taşıma seçeneğine yakın bir mesafede bulunmuyor. Ancak O-4 Anadolu Otoyolu’na oldukça yakın olduğu için, otomobil ile ulaşımda bir sorun yaşanmıyor. Loftup 760 projesinin yürüme mesafesinde, bir adet AVM de (Metro) bulunuyor. Spor yapmayı seven proje sakinleri fitness salonu, serbest aktivite alanları ve açık yüzme havuzu tesislerinden yararlanabiliyor.

Loftup 760 Ofis Planları

Bunlara ek olarak, concierge hizmeti de sunuluyor ve uçak bileti temini, otel rezervasyonu, depolama, noter temini gibi pek çok amaç için kullanılabiliyor. Loftup 760 projesinin her katında 5 ofis bulunuyor ve gerektiğinde aradaki duvarlar kaldırılarak ofisler birleştirilebiliyor. Her bir ofisin kullanım alanı, 46 metrekare ile 52 metrekare arasında değişiyor. Ofislerin tamamı 2+1 kat planına göre inşa edilmiş ve tavan yükseklikleri neredeyse 7 metreyi buluyor. Loftup 760 tamamlanmış bir proje ve ofis satışları halen devam ediyor.

DEĞERLENDİRİN

Oy vermek için giriş yapın
Değerlendirmek için yıldıza tıklayın
0
dan 5
Tatar Yapı
Müşteri hizmetleri bölümü

Daireler

0-odalı
Loft Up
Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz.