Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için İstanbul şehrinde tam 1887 proje topladık! Aralarında Ara

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe

Zümrütevler Mahallesi, Yabanlalesi Sokak, No:4, Maltepe, İstanbul
536.000 TL 'den
6.592 TL/m²'den

İnşaat Firması
Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı

Devam Eden Proje Sayısı: 16
Teslim Edilen Proje Sayısı: 9

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
19 Kat sayısı
268 Daire sayısı
II çeyrekyıl 2020 Teslim Tarihi
A Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 180
Mortgage Planı Yok
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark Açık, kapalı
Asansör İnsan
Isıtma Merkezi
Yüzme Havuzu
Oyun Parkı
Fitness Merkezi
Spor Alanları
0,98 Faiz Kampanyası

Konum

Zümrütevler Mahallesi, Yabanlalesi Sokak, No:4, Maltepe, İstanbul
location image

Maltepe’de 2019 teslim manzaralı daireler

Anadolu Yakası’nın gelişen semtlerinden Maltepe'de yükselen ‘Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe’de yaşam Haziran 2019’da başlıyor. 50.018 metrekare inşaat, 21.800 metrekare arsa alanına sahip proje, 19 katlı dört blokta 268 konuttan ve ticari ünitelerden oluşuyor. Sur Yapı tarafından inşa edilen projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Projede 1+1'ler 63 metrekare, 2+1'ler 91 metrekare, 3+1'ler 162 metrekare ve 4+1'ler 244 metrekare kullanım alanları ile dikkat çekiyor.

Maltepe’de deniz manzaralı evler

Modern mimari tasarımı ile dikkat çeken projede, 15 farklı daire tipi bulunuyor. Önü panoramik deniz manzarası, arkası ise orman manzarası gören Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe’de geniş pencereler deniz ve orman manzarasına açılıyor. Projede gün ışığından da maksimum seviyede yararlanılıyor. Her biri geniş balkon ya da teraslara sahip daireler, ankastre beyaz eşya setleriyle birlikte teslim ediliyor.

Maltepe’de havuzlu proje

Maltepe’nin sosyal projeleri arasında yer alacak Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe’de açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çok amaçlı açık hava spor alanları, fitness salonu, spor stüdyosu, sauna, buhar odası, kafe, hobi ve oyun odaları, trekking yolu ve dinlenme locaları, sosyal donatıları oluşturuyor.

Marmara Üniversitesi’ne yakın konut projesi

Çevresindeki 2 km’lik alanda Marmara Eğitim Köyü benzeri 40 özel ve devlet eğitim kurumunun yer aldığı, Süreyya Paşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Marmara Üniversitesi hastanesi gibi sayısız sağlık kuruluşuna sadece 5 dk mesafede olan proje, Marmara Üniversitesi yerleşkesinin de yanı başında konumlanıyor. Proje, Bostancı ve Kozyatağı’na yaklaşık 5 dakika, sahile ise yaklaşık 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Maltepe’de yatırımlık evler

Son yıllarda markalı konut projelerinin de ilgisi ile önemli bir değişime giren Maltepe, hem satılık hem de kiralık konut fiyatlarında istikrarlı bir gelişim gösteriyor. Deniz manzarasını orman havası ile birleştiren bu projede özellikle sağlık ve eğitim kurumlarına yakınlığı ile buralarda çalışanları kendisine çekiyor. Oturum amacıyla olduğu kadar kira getirisi sağlamak isteyen yatırımcıları da cezbeden projede satışların devam ettiğini hatırlatalım.

Proje İncelemesi

Projeland Editörü
4,2 / 5

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi, geniş daireleri, çevresinde bulunan imkanlar, ulaşım kolaylığı ve manzarası ile Maltepe’nin yüksek noktalarından bir tanesinde hayata geçiyor. Ev alıcılarının ihtiyacı olan her şeyin düşünüldüğü ve modern mimarisi ile dikkat çeken proje Sur Yapı güvencesiyle alıcılarını bekliyor. 

İncelemeyi Oku

Haberler

Yeni fotoğraflar

17.07.2019
Yeni fotoğraflar eklendi (1)
Fotoğrafları gör

Fiyat değişti

17.07.2019
Metrekare başına minimum fiyat 6.877 TL'den 6.592 TL'ye değişti. Bu fiyat 527 m² Brüt * 187,5 m² Net alana sahip 4 odalı daire için geçerlidir.

Yeni kat planları

17.07.2019
Yeni kat planları eklendi (1).
Kat planlarını gör
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,6
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe
Proje Hakkında Bilgi Alın
ya da soru sor
Sıradaki Proje