Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Bursa Modern

İnceleme Bursa Modern

Cumhuriyet Mh, Demirtaş, 4. Cd., 16245 Osmangazi/Bursa
Brüt m² Fiyatı 3.721 TL/m²'den

Konum
4

Altyapı
4

Ulaşım
3

İnşaat firmasının tari̇hi̇
5

Konut projesi ile İletişim kurun Bursa Modern

Bursa Modern
Sahra Erkaya
Creative Content Specialist

Bursa Modern

:

Bursa’da farklı bir konsept

Sinpaş GYO’nun inşa ettiği Bursa Modern, Bursa’da çok farklı bir konsepte sahip, hemen teslim fırsatı ile alıcılarıyla buluşuyor. 

Konum

Sinpaş Bursa Modern, Bursa Osmangazi’de inşa edildi. Demirtaş Yolu Caddesi’nin hemen yanı başında bulunan proje aynı zamanda D575 Yani İstanbul Caddesi ile Bursa Çevreyolu’nun da ortasında bir konumda bulunuyor.

Proje konum açısından yatırımlık bir konumda da bulunuyor. Projenin çevresinde otoyol, havalimanı, kent meydanı, Osmangazi Köprüsü, AVM ve Yeni Finans Merkezi gibi önemli noktalar olması projesi konum açısından oldukça önemli kılıyor.

Konum hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sağ üst köşeden form doldurabilir, en kısa sürede telefon görüşmesi sağlayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sinpaş Bursa Modern projesi, şehrin pek çok önemli noktasına yakınlığı ile hem oturum hem de yatırım amaçlı ev sahibi olabileceğiniz bir proje olma özelliği taşıyor. 

4 / 5

Altyapı

Bursa Modern, Bursa’nın en büyük konut projesi olarak öne çıkıyor. Bir yandan geleneksel bir yandan modern mimariyi bir araya getiren proje farklı bir konsept oluşturmuş durumda. Projenin çok büyük bir kısmı su. Projenin hemen ortasında 26 Bin metrekarelik gölet bulunuyor. Göletin çevresindeki iskeleler sayesinde göletin tadını çıkartabilir ve komşularınıza sandalla gidebilirsiniz.

Proje Bursa’nın uluslararası ödüllü ilk ve tek projesi olma özelliğini taşıyor. Göleti, yalıları, köşkleri ve doğa manzarası ile Bursa’da çok farklı bir konsepte imza atılmış. Projede ayı zamanda konaklar, rezidanslar ve kuleler de bulunuyor. Her ihtiyaca göre farklı alternatifler sunan projede 1+1’den 3+1’e farklı daire tipleri bulunuyor.

Projesinin su konseptinin dışında pek çok farklı sosyal imkanı da bulunuyor. Bu sosyal imkanlar arasında özellikle çocuklarınızı ve aile yaşantınızı düşünen sosyal alanlar bulunuyor. Proje özellikle çocuklu ve geniş ailelerin tercih edebileceği bir proje.

Bursa Modern’de süs havuzları, teniz kortu, iskele meydanları, kıyı bahçeleri, 2300 m yürüyüş parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzları, tematik bahçeler bulunuyor. Aynı zamanda projenin içerisinde sizin ve çocuklarınız beraber güzel vakit geçirmelerini sağlayacak festival alanı, tırmanma duvarı ve kaykay paten pisti de bulunuyor.

Evinizden çok fazla uzaklaşmadan yaşam alanınızın içerisinde ailenizle güzel vakit geçirmeniz için uygun bir proje olan Bursa Modern projesi siz yetişkinlerin de işten eve geldiğinde günün yorgunluğunu atmanız için spa, sauna, hamam, buhar odası gibi ıslak alanları da barındırıyor.

Bursa Modern projesi oldukça ayrıntılı düşünülmüş ve pek çok alternatife sahip kompleks bir proje. İster rezidans ister yalıda oturmak isteyin Bursa Modern proje bu iki isteği de karşılamak için özel olarak tasarlanmış.

4 / 5

Ulaşım

Bursa Modern projesi ulaşım açısından avantajlı bir noktada bulunuyor. Hava, kara ve deniz ulaşımına uygun bir proje olan Bursa Modern özellikle otoyola 5 dakika olan uzaklığı ile dikkat çekiyor. Kişisel aracınızla ister şehir içi ister şehir dışı ulaşımı sağlayabileceğiniz D575 ve O-22 otoyollarına 5’er dakika mesafede bulunan proje bu özelliği ile ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Proje yeni yapılan Osmangazi Köprüsü’ne de 40 dakika mesafede bulunuyor. Havayolu kullanmanız gerektiği zamanlar da ise 55 dakikalık uzaklıkta bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullanabilirsiniz. Proje Bursa’da olmasına rağmen pek çok önemli ulaşım ağına yakınlığı ile ister şehir için ister şehir dışı ulaşımı kolay kılıyor.

Bursa Modern projesi Yeni Finans Merkezi ve Şehir Merkezi’ne 4 dakika mesafede bulunuyor. Aynı zamanda en yakınında bulunan Anatolium AVM’ye de 4 dakikada ulaşabilirsiniz. Proje Kent Meydanı’na da 12 dakika mesafede bulunuyor.

Kişisel aracınızla değil de toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlamak isterseniz projenin çevresinde aktif olarak seferlerine devam eden otobüs ve dolmuşlar ile şehir içinde toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bursa Modern projesi, önemli ulaşım ağları, toplu ulaşım araçları ve çevredeki pek çok önemli noktaya yakınlığı ile dikkat çeken bir proje. 

3 / 5

İnşaat firmasının tari̇hi̇

Sinpaş GYO Türkiye’nin önemli inşaat firmalarından bir tanesi. 1974 yılında kurulan firma Türkiye’nin pek çok farklı noktasında projeler gerçekleştirerek 80 binin üzerinde kişiyi ev sahibi yapmıştır. Hali hazırda devam eden projeleri bulunan Sinpaş GYO bitmiş projeleri ile yeni projelerine referans olmaktadır.

Sinpaş GYO 45 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin pek çok yerinde ses getiren projelere imza atarak pek çok kişiyi ev sahibi yapmıştır.

5 / 5

Özet

Sahra Erkaya
Creative Content Specialist
Bu konut projesinin uzman değerlendirmesi

Bursa Modern projesi Bursa’daki en büyük yaşam kompleksi olma özelliğini taşıyor. Uluslararası ödül alan ilk ve tek proje olma özelliği olan Bursa Modern farklı mimarisi ve konsepti ile ilgi çekiyor. Her ihtiyaca göre ev seçeneği olan proje ulaşım açısından da oldukça değerli bir bölgede.

Bursa Modern ile ilgili sorularınız için sağ üst köşedeki alana bilgilerinizi doldurun, sizi arayalım. 

Bursa Modern projesini beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için tıklayın
Daha fazla seçenek
;