Relax Plus

İnceleme Relax Plus

Ankara, Çankaya, Alacaatlı, 3418. Sokak, 18

Konum
5

Altyapı
5

Ulaşım
4

İnşaat firmasının tari̇hi̇
5

Konut projesi ile İletişim kurun Relax Plus

Relax Plus
Gökhan Abay
Creative Content Specialist

Relax Plus

:

Güvenli ve konforlu daire seçenekleri

Relax Plus projesi Ankara Çankaya’da Fırat Life Style tarafından yürütülüyor. Sakin bir yaşam arayanlar için uygun bir proje olan Relax Plus, yatırım amaçlı daire satın almak isteyenleri ve küçük ailelere uygun daire tipleriyle dikkat çekiyor.

Konum

Başkent Ankara’nın orta kesiminde bulunan Çankaya ilçesi, son yıllarda konut projeleri açısından da önemli bir merkez haline geldi. Son derece nitelikli konut projelerinin yükseldiği ilçede pek çok eğitim, sosyal alan ve sağlık merkezi bulunuyor. Relax Plus projesi ise Çankaya’da bulunan Alacaatlı semtinde konumlanıyor.

Diğer yandan, çevresinde yeni yapılan alışveriş merkezleri ile de cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Aynı zamanda Çankaya Üniversitesine yakın konumuyla da öne çıkıyor.

Konut projelerinin bulunduğu noktalarda ulaşım kolaylığı sağlaması önemli bir avantajdır. Relax Plus projesi ulaşım açısından biraz dezavantajlı görünebilir, ancak yatırım amaçlı daire sahibi olmak isterseniz konumu itibarıyla sizleri gelecek yıllarda mutlu edecektir.

5 / 5

Altyapı

Projenin altyapı özelliklerine bakmadan önce sunduğu daire seçeneklerini incelemekte fayda var. Öncelikle proje, 18 katlı toplam 7 bloktan oluşuyor. Projede 1.500 konut bulunuyor ve iki farklı 1+1 ve bir adet 2+1 konut tipi yer alıyor. 1+1 daireler 42 metrekare ve balkonlu 61 metrekare seçenekleriyle sunulurken 2+1'ler 53 metrekare olarak dikkat çekiyor.

Relax Plus -  - Photo â„–1
Relax Plus -  - Photo â„–2
Relax Plus -  - Photo â„–3
Relax Plus -  - Photo â„–4
Relax Plus -  - Photo â„–5
Relax Plus -  - Photo â„–6
Relax Plus -  - Photo â„–7

Projenin genel özellikleri arasında 7/24 güvenlik, konut güvenliği için çelik kapı ve yangın ve duman dedektörü, kapalı devre video sistemi, görüntülü interkom sistemi, güvenlikli giriş, kapalı otopark ve asansör bulunuyor.Sosyal imkanlara bakıldığında da kapalı yüzme havuzu, hamam, sosyal tesisler, SPA, buhar odası, restoran ve kafe, sauna ve oyun parkının olduğunu görüyoruz. Spor aktivitelerini seven alıcılar için de bilardo masası, pilates, yürüyüş parkuru, voleybol sahası, fitness salonu, tenis kortu, basketbol sahası ve masa tenisi sunuluyor.

Relax Plus plus projesinde küçük aileler için her detay düşünülmüş diyebiliriz. Daire içerisinde ve genel olarak sitede aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. 

5 / 5

İnşaat firmasının tari̇hi̇

Fırat Life Style yenilikçi projelerle yıllardır binlerce aileyi ev sahibi yaptı. Bir konut projesinde aranılan her şeyi ve daha fazlasını bulabileceğiniz projelere imza atan firma, tasarım aşamasından anahtar teslim sürecine kadar uluslararası standartları uyguluyor.

Projenin yürütücüsü olan firma geçmişteki projeleri incelendiğinde oldukça güvenilir bir profil çiziyor. Relax Plus projesiyle de yatırımcı ve küçük ailelere iyi bir fırsat sunuyor.

5 / 5

Ulaşım

Çevre yoluna yakın bir konumda olan Relax Plus projesi, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir bölgede yer alıyor.

Yeni projelerin hızla yükseldiği bir bölgede olduğundan kısa zamanda aranılan tüm sosyal alanlara ulaşacağını söyleyebiliriz.

4 / 5

Özet

Gökhan
Creative Content Specialist
Bu konut projesinin uzman değerlendirmesi

Relax Plus daha çok yatırım amaçlı satın alınabilecek bir proje olsa da küçük ailelerin de tercih edebileceği özelliklere sahip. Çok geniş sosyal donatılara sahip olan proje, konumu itibarıyla da aradığınız kaliteli yaşamı sizlere sunabilir.

Relax Plus projesini beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için tıklayın
Daha fazla seçenek
Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz.