Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Prava Kartal

İnceleme Prava Kartal

Orhantepe Mahallesi, Üsküdar Caddesi, 192-195, Kartal, İstanbul
Brüt m² Fiyatı 7.143 TL/m²'den

Konum
4

Altyapı
4

Ulaşım
4

İnşaat firmasının tari̇hi̇
5

Konut projesi ile İletişim kurun Prava Kartal

Prava Kartal
Sahra Erkaya
Creative Content Specialist

Prava Kartal

:

Merkezi lokasyonda bir proje

Prava Kartal projesi, Kartal’ın önemli noktalarından birinde İtibar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Konum

Prava Kartal, İstanbul’un son dönemde hem yatırım hem de oturum amacıyla konut alımlarının yükselişte olduğu bölgelerinden birinde Kartal’da bulunuyor. Sahile ve D-100 karayoluna yakın, çevresinde pek çok önemli noktaların bulunduğu bir konumda bulunan Prava Kartal’ın konumu itibari ile deniz manzarası bulunuyor.

Ulaşım açısından kolay bir bölge olması projenin konumunu oldukça değerli kılıyor. Projeden hem toplu taşıma araçları hem de kişisel aracınızla kolayca ulaşım sağlanması da projenin konumunun avantajlarından kaynaklanıyor.

Prava Kartal projesi, merkezi noktalardan birinde bulunuyor. İş ve yaşam merkezi haline gelen Kartal semtinde bulunan proje pek çok noktaya kolay ulaşım sağlayacak bir konuma sahip. 

4 / 5

Altyapı

Parava Kartal, 7210 metrekarelik bir arsa alanına sahip. 2 bloktan oluşan projede 186 adet daire bulunuyor. Projede bulunan bu iki blok 26 kattan oluşuyor. Yüksek bloklara sahip proje, hem konumu hem de bu mimari yapısından dolayı dairelerinde deniz manzarasına sahip.

Projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Hem yaşam hem de iş merkezi haline gelen Kartal semtinde ailesiyle yaşamak isteyen ya da işine yakın az odalı dairelerde yaşamak isteyenler için uygun daire seçenekleri mevcut. Bölgenin devamlı gelişmekte olması, önemli noktaların bölge içerisinde bulunması ve yeni konut projelerinin artışta olması bölgeye yatırımı da arttırıyor. Prava Kartal projesinde de yatırım amaçlı daireler mevcut.

2019 yılı içerisinde teslimlere başlanacak olan projede bloklara girer girmez sizi ve size gelen misafirlerinizi karşılayacak şık ve büyük bir lobi alanı bulunuyor. Bunun yanı sıra siteye girdiğiniz zaman blokların arasının 28 metrelik bir mesafenin de içine katıldığı geniş, yeşil bir peyzaj alanı mevcut.

Prava Kartal’ın deniz manzarasını mimari açıdan evin içine yedirmek için dairelerde tabandan tavana camlar kullanılmış. Bu şekilde deniz ve adalar manzarasının evinizin içine dolması sağlanmış. Camlarda güneş kırıcı paneller kullanılarak hem evinize giren güneş ışınlarını kontrol edebilir hem de manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Dairelerdeki geniş balkonlar sayesinde de ailenizle bu manzara eşliğinde güzel vakit geçirebilirsiniz.

Prava Kartal projesinin içerisinde sizin ve ailenizin güzel vakit geçireceği ve sosyal aktivitelerini gerçekleştirebileceği geniş sosyal alanlar bulunuyor. Bu sosyal alanların içerisinde; yüzme havuzu, fitness salonu, cafe ve restoran, sauna ve pilates salonu bulunuyor. Siz ve aileniz evinizde ve sosyal alanlarda keyifli vakit geçirirken sitenin güvenliği ise 7/24 hizmetinizde olan güvenlik görevlileri ve kameralar sayesinde sağlanıyor.

İstanbul’da araç park sorununun oldukça fazla olması yeni konut projelerinde geniş ve kapalı otoparkları olmazsa olmaz kılmış durumda. Prava Kartal’da bu ihtiyaç göz önünde bulundurularak, sizin ve misafirlerinizin araçlarının rahatça yer bulabileceği kapalı otopark alanı inşa edilmiş. Bu otoparklardan evinize asansörler sayesinde direkt çıkabiliyorsunuz.

Prava Kartal projesi, geniş peyzaj alanları, sosyal olanakları ve deniz manzarası ile ister oturum ister yatırım amaçlı ev almak isteyen alıcılara farklı alternatifler sunuyor. 

4 / 5

Ulaşım

Prava Kartal projesi, Kartal bölgesinde yeni konut projelerinin çoğunlukta olduğu bir bölgede bulunuyor. D-100 karayolu ve sahil yoluna yakın olan projeden kişisel aracınızla kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Üsküdar Caddesi’nin üzerinde bulunan projeden sahil yoluna 2-3 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Prava Kartal projesinden D-100 karayoluna ise bölgenin önemli caddelerinden biri olan Çanakkale Caddesini kullanarak 5 dakikada ulaşabiliyorsunuz.

Projeden D-100 karayoluna 2 bağlantı yolundan da bağlanabiliyorsunuz. Proje bu iki bağlantı yoluna da eşit mesafede bulunuyor. Bu yolları kullanarak TEM otoyoluna da kolayca bağlanabilir, şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Prava Kartal projesi toplu ulaşım araçları bakımından da oldukça zengin bir konumda. Projeye eşit mesafede bulunan Atalar ve Cevizli tren istasyonları, 200 metrelik uzaklıkta bulunuyor. Kadıköy-Tavşantepe Metro hattındaki Esenkent, Hastane-Adliye ve Soğanlık metro durakları da projeden 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Metro istasyonları yürüme mesafesi için biraz uzakta olduğu için projenin hemen karşısındaki otobüs duraklarından bir vesayetle bu duraklara ulaşabilirsiniz.

Projenin yakın çevresinde, Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dr, Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Anadolu Adliye Sarayı gibi önemli noktalar bulunuyor. Aynı zamanda projenin çevresinde alternatifli pek çok okul da var.

Prava Kartal projesi, konum ve ulaşım açısından oldukça avantajlı bir proje. Çevresindeki ulaşım imkanları sayesinden projeden istediğiniz bölgeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. 

4 / 5

İnşaat firmasının tari̇hi̇

Parava Kartal, İtibar İnşaat tarafında hayata geçirilen bir proje. Çevredeki ihtiyaçlara yönelik, kaliteli, teknolojik ve hayat kolaylaştıran projelere imza atmayı misyon edinmiş inşaat şirketinin, Kartal’da Selective Blue adında 206 konuttan oluşan bir projesi daha bulunuyor.

Prava Kartal, İtibar İnşaat şirketi tarafından inşa ediliyor. Firmanın aynı bölgede ev alıcılarına referans olacak aşka bir projesi daha bulunuyor.

5 / 5

Özet

Sahra Erkaya
Creative Content Specialist
Bu konut projesinin uzman değerlendirmesi

Prava Kartal projesi, konumu, mimarisi, deniz manzarası, ulaşım avantajları ve sosyal olanakları ile oturum ve yatırım amaçlı ev almak isteyenler için farklı alternatifler sunuyor. 

Prava Kartal projesini beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için tıklayın
Daha fazla seçenek
;