Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için İzmir şehrinde tam 458 proje topladık! Aralarında Ara

Modda Bulvar

Koşukavak Mahallesi, Kamil Tunca Caddesi, Bornova / İzmir
295.000 TL 'den
4.348 TL/m²'den

İnşaat Firması

Devam Eden Proje Sayısı: 4
Teslim Edilen Proje Sayısı: 6

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
24 Kat sayısı
1050 Daire sayısı
II çeyrekyıl 2020 Teslim Tarihi
B Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 90
Mortgage Planı Yok
Tavan Yüksekliği 2,85
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark kapalı
Asansör İnsan ve yük
Isıtma Merkezi
Yüzme Havuzu
Fitness Merkezi
Yürüyüş Parkuru
Isı Yalıtım
Deprem Yönetmeliğine Uygun

Daire

Konum

Koşukavak Mahallesi, Kamil Tunca Caddesi, Bornova / İzmir
location image

Hakkında

Özgün Bulvarıyla Modda Bulvar Projesi

İzmir’de bulunan Modda Bulvar konut projesi Ontan Gayrimenkul Geliştirme tarafından yürütülüyor. Teslim tarihi Aralık 2020 olan proje, içerdiği dairelerin yanı sıra geniş kapsamlı cadde mağazalarıyla da dikkat çekiyor. Modda Bulvar projesi toplamda 15.000 metrekarelik arsaya sahip ve projenin 1050 adet daire barındıran 5 adet konuttan meydana gelmesi planlanıyor. Projenin en önemli özelliklerinden olan cadde mağazalarının çok sayıda ve çok çeşitte olmasının projeyi birçok açıdan oldukça değerli kılacağı düşünülüyor. Projenin sunduğu özellikler arasında açık ve kapalı otopark, yürüyüş ve koşu parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, kreş, market, kafe, resepsiyon servisi, 24 saat kameralı güvenlik gibi ayrıcalıklar yer alıyor.

İzmir’in Kalbinde

İzmir’in Bornova ilçesinin Koşukavak mahallesinde bulunan Modda Bulvar konut projesi İzmir’in kalbinde atıyor. İzmir’in en popüler ve işlek ilçelerinden biri olan Bornova, hem Konak ve Alsancak gibi merkezlere hem de Ege’nin birçok noktasına kolayca ulaşım sağlayan karayollarına yakınlığıyla biliniyor. Dolayısıyla Modda Bulvar konut projesinin yaşayanları da Bornova’nın bu avantajlarından yararlanabilecek. Bornova Otogar’ın ve Point AVM’nin hemen karşısında bulunan proje aynı zamanda birçok liseye ve ortaokula yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje, Bornova Atatürk Spor Kompleksi, çeşitli yeşil parklar gibi noktalara olan yakınlığıyla da sosyallik düzeyini artırıyor. E-87 karayoluna 5 dakikalık mesafede yer alan proje hem İzmir içine hem de şehir dışına gelişmiş ulaşım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca rojenin yakınındaki otobüs durakları ve minibüsler ile Bornova metroya 10 dakikada ulaşmak mümkün. Modda Bulvar’ın sanayi bölgesinde yer alması ise hem avantaj hem de dezavantaj olarak değerlendiriliyor. Birçok iş imkanının yakınında bulunan proje aynı zamanda hava kirliliğine de yakın mesafede bulunuyor.

Cadde Mağazaları ve Modern Daireler Bir Arada

Modda Bulvar modern dairelerini ve cadde mağazalarını birbiriyle buluşturarak hem yaşayanlara hem de mağazalara çeşitli avantajlar sağlıyor ve bununla birlikte kendi değerini de yükseltiyor. Bu yönüyle hem yatırımcıların hem de yaşayanların dikkatini çeken proje, 1050 adet konut barındırıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde planlanan dairelerin alanları 79 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor.

Haberler

Yeni kampanya

20.08.2019
İnşaat firması yeni kampanya ekledi.
Kampanyayı gör

Yeni fotoğraflar

7.08.2019
Yeni fotoğraflar eklendi (3)
Fotoğrafları gör

Yeni fotoğraflar

7.08.2019
+ 1 fotoğraf
Yeni fotoğraflar eklendi (4)
Fotoğrafları gör
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,8
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Modda Bulvar
Proje Hakkında Bilgi Alın
Sıradaki Proje