Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Nötr İnşaat

Nötr İnşaat

İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan NÖTR ELETRİK İNŞAAT , 2007 yılında ''NÖTR ELEKTRİK adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız dinamik ve yenilikçi bir yapılanmanın da beraberinde 2009 yılında '' NÖTR ELEKTRİK İNŞAAT'' adını alarak sektörde hızla büyümeye , var olmaya devam etmiştir.

Kurulduğu yıllarda dönemin ihtiyaçlarına uygun olarak elektrik başta olmak üzere, mekanik otomasyon, yangın durdurucu sistemler, alt yapı, onarım, ve restorasyon alanlarında faaliyet gösteren firmamız, ilerleyen yıllarda elektrik sektöründeki başarısını tecrübeli ve gelişen ekibi ile avm , iş merkezleri, otel, işyeri, fabrika, gibi endüstriyel yapılar gibi birçok alanda faliyet göstermiştir. 2013 yılı itibari ile işaat sektöründe ihtiyaçlara uygun ''NÖTR'' markası adı altında konut projelerine başlamaıştır.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Misyonumuz & Vizyonumuz:

Yapı inşaası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan firmamız kurulduğu ilk günden bu yana güven inşaa etmeyi kendine ilke edinmiş, kalite ve estetiği de güven yapı taşları üzerine oturtmayı başarmıştır. Her geçen gün büyüyen kadrosuyla ve değişmeyen kalite anlayışıyla kurulduğu günden bu yana sayısız projelere imza atmıştır. 

3
Teslim Edilen Proje Sayısı
3
Mevcut Proje Sayısı