Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Kocaeli şehrinde tam 171 proje topladık! Aralarında Ara

Rose Garden Evleri

Sarımeşe Hürriyet Mahallesi Akdemir Sokak No: 78 Kartepe/Kocaeli
250.000 TL 'den
1.334 TL/m²'den

İnşaat Firması

Devam Eden Proje Sayısı: 1
Teslim Edilen Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

Tamamlandı - Teslim İnşaatın Durumu
3 Kat sayısı
60 Daire sayısı
II çeyrekyıl 2020 Teslim Tarihi
C Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Mortgage Planı Yok
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark Açık
Asansör İnsan
Isıtma Merkezi
Oyun Parkı
Spor Alanları
Sosyal Alanlar

Daire

250.000 - 400.000 TL 'den
Kontrol Edilme Tarihi: 28 Şubat

Konum

Sarımeşe Hürriyet Mahallesi Akdemir Sokak No: 78 Kartepe/Kocaeli
location image

Hakkında

Gül Bahçelerinin Huzuru Rose Garden Evleri'nde!

Kocaeli merkezli Rose Garden Evleri projesi, yerel bir şirket olan Nevpera İnşaat tarafından yürütülüyor. Rose Garden Evleri, şirketin hâlihazırdaki tek projesi ve Kocaeli içinde nitelikli bir yaşam alanı yaratmayı hedefliyor. “Gül bahçelerinin huzurunu yaşayın” sloganıyla yürütülen proje, Kocaeli'ndeki orta-üst gelir grubuna hitap ediyor ve Hürriyet Mah. Fetih Sok. Sarımeşe-Kartepe/Kocaeli adresinde bulunuyor. Toplam inşaat alanı 10.500 m2 olan projede, 60 konut yer alıyor. Her biri 3 katlı 5 bloktan oluşan Rose Garden Evleri, sahip olduğu akıllı ev özellikleri ve gerek dış, gerekse de iç mimari tarzıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Rose Garden Evleri Konumu

Rose Garden Evleri, şehir merkezinin oldukça dışında ve E-80 otoyolu ile Bağdat Caddesi arasında yer alıyor. Konumu itibariyle herhangi bir toplu taşıma seçeneğinden yararlanamıyor. Ancak E-80 otoyolu üzerinden şehir dışında trafiğe takılmadan yolculuk edilebiliyor ve yine otomobil ile Kocaeli içine ulaşmak yalnızca dakikalar sürüyor. Yine otomobil ile 15 dakika içinde Symbol AVM'ye ulaşmak da mümkün. Yakınlarında bulunan Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Kampüsü, Rose Garden Evleri'nin yatırım amaçlı olarak satın alınabilmesini de sağlıyor. Zira bölgede, öğrencilerin kalabileceği kiralık evlerin sayısı çok fazla değil. Rose Garden Evleri sakinlerine sunulan sosyal tesisler; basketbol sahası, çocuk oyun parkı, açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzundan oluşuyor.

Rose Garden Evleri Daire Planları

Projenin ayrıca bir jeneratörü ve tüm sakinlerinin yararlanabileceği kapalı bir otoparkı da bulunuyor. Rose Garden Evleri projesinde, 3 + 1 ve 4 + 1 olmak üzere yalnızca iki adet daire seçeneği sunuluyor. Dairelerin net kullanım alanı ise 133.00 m2'den başlıyor. 4 + 1 daireler dubleks olarak tasarlanmış ve net kullanım alanları 250 m2 ile 300 m2 arasında değişiyor. Rose Garden Evleri konut kredisine uygun ve daire fiyatları da bölgenin emlak endeksinin altında. Diğer bir deyişle, Rose Garden Evleri projesi yatırım amaçlı kullanılabilecek bir seçenek olmayı da başarıyor.

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,6
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Rose Garden Evleri
Proje Hakkında Bilgi Alın
Sıradaki Proje