Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Ankara şehrinde tam 383 proje topladık! Aralarında Ara

Moment Beştepe - Homeofis

Beştepe Mahallesi, 32. Sk. No:4, 06560 Yenimahalle/Ankara
672.000 TL 'den
8.843 TL/m²'den

İnşaat Firması

Devam Eden Proje Sayısı: 1
Teslim Edilen Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

Tamamlandı - Teslim İnşaatın Durumu
14 Kat sayısı
225 Daire sayısı
IV çeyrekyıl 2018 Teslim Tarihi
A Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Mortgage Planı Yok
Tavan Yüksekliği 2,9
Yeniden Planlanabilir Evet
Otopark kapalı
Asansör İnsan
Isıtma Merkezi
Özel Güvenlik
Şehir Merkezinde
Kapalı Otopark
Sosyal Alanlar
0,98 Faiz Kampanyası

Daire

672.000 - 2.980.000 TL 'den
Kontrol Edilme Tarihi: 22 Temmuz

Konum

Beştepe Mahallesi, 32. Sk. No:4, 06560 Yenimahalle/Ankara
location image

Hakkında

Ankara’ya Dev Proje: Moment Beştepe

Ankara’da bulunan Moment Beştepe konut projesi Moment Yapı İnşaat A. Ş. tarafından hayata geçirildi. Toplam 10.500 metrekarelik arsa alanı üzerinde iki blok olarak yükselen projede 330 adet ofis ve 22 adet ticari ünite yer alıyor. Yatay mimari tasarımı ile inşası tamamlanan Moment Beştepe projesinde kapalı otopark, fiber optik IT altyapı, iklimlendirme sistemi, yeşil alanlar, jeneratör, kartlı geçiş ve kontrol sistemleri, 7/24 güvenlik sistemi, restoran ve vale hizmeti bulunuyor. Ayrıca Moment Beştepe projesinde yangın algılama ve otomatik söndürme sistemi, oto yıkama, her katta bay-bayan WC ve mescit yer alıyor.

Merkezi konum

Ankara’nın Yenimahalle ilçesindeki Beştepe Caddesi üzerinde bulunan Moment Beştepe projesi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin hemen karşısında değerli bir lokasyonda yükseliyor. Hiçbir zaman kapanmayacak manzarası ve ana arterler üzerinde bulunan konumu ile öne çıkan proje, çalışma ortamı ile iş dünyasının dikkatini çekiyor. Cumhurbaşkanlığı Külliyesine 1 dakikalık mesafede yer alan proje Danıştay, Sayıştay, Adalet Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Orman ve su işleri Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Hazine müsteşarlığı binalarına 5-10 dakikalık mesafede değerli bir konumda bulunuyor. Ayrıca proje Söğütözü metro durağına 7 dakika, Ankara Şehir Hatları Terminaline (AŞTİ) 2 dakika, ODTÜ’ye 6 dakika; Ufuk Üniversitesi Hastanesi’ne, Gazi Hastanesi’ne, Medicana Hastanesi’ne ve Bayındır Hastanesi’ne ise 5 dakika mesafede yer alıyor.

Konforlu ofisler

Moment Beştepe projesinde alanları 80 metrekare ile 340 metrekare arasında değişen ofis seçeneklerinin yanı sıra isteğe göre ofisler modüler sistemle birleştirilerek daha geniş alanlar oluşturulabiliyor. Uyku odası, yoga ve meditasyon alanlarının da tasarlandığı projede ısınma merkezi ısıtma sistemi ile sağlanıyor. Isı pay ölçer sisteminin de yer aldığı projede hidrofor, asansör, su deposu ve jeneratör gibi altyapı özellikleri bulunuyor. Zemin etüdü yapılmış deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun yapımı tamamlanan Moment Beştepe ofis projesinde alternatif çalışma ve sosyalleşme alanı oluşturulan toplantı ve buluşma salonları yer alıyor. Yatay yapı mimari yapısı, değerli merkezi konumu ve konforlu çalışma ortamı oluşturulan ofisleri ile Moment Beştepe projesi yatırımcı ve alıcılarını bekliyor.

Haberler

Fiyat değişti

22.07.2019
Metrekare başına minimum fiyat 7.829 TL'den 8.842 TL'ye değişti. Bu fiyat 76 m² Brüt * 62 m² Net alana sahip 1 odalı daire için geçerlidir.

Minimum fiyat

22.07.2019
Bu projedeki minimum fiyat değişti. Şimdi 672.000 TL
Bütün kat planlarını gör

Yeni teslim tarihi

17.06.2019
Projenin teslim tarihi değişti. Proje şimdi IV çeyrekyıl 2018 tarihinde tamamlanacak.
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,4
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Moment Beştepe - Homeofis
Proje Hakkında Bilgi Alın