Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Ankara şehrinde tam 383 proje topladık! Aralarında Ara

Ümitköy Panorama Evleri

Ankara, Çankaya, Ümit
Satış tamamlandı

İnşaat Firması

Teslim Edilen Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

0 Kat sayısı
30 Daire sayısı
Yok Taksitlendirme
Mortgage Planı Yok
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark Yok

Daire

Konum

Ankara, Çankaya, Ümit
location image

Hakkında

Ümitköy’de manzaralı evler Panorama Evleri'nde!

Ankara, Ümitköy’de konumlanan Panorama Evleri, hemen teslim ev arayanları bekliyor. MFZ Grup tarafından inşa edilen proje, 15 katlı tek blokta 30 daireye ev sahipliği yapıyor. Küçük daire tiplerinin yer almadığı projede yalnızca 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri ise 186 metrekare olarak projelendirilmiş durumda. Her katta yalnızca iki dairenin yer aldığı proje, geniş balkonlarıyla dikkat çekiyor. Balkon alanları da dâhil edildiğinde dairelerin büyüklükleri 206 metrekareyi buluyor.

Şehir manzaralı evler

Önü tamamen açık olan projede, daireler panoramik şehir manzarasına sahip durumda. Son derece modern bir mimari stilin benimsendiği projedeki daireler, ferah yaşam alanı isteyenlere özel çözümler sunuyor. Ankastre beyaz eşya setleriyle teslim edilen dairelerde ebeveyn banyo ve ebeveyn giyinme odaları da bulunuyor.

Çocuk dostu proje

3.000 metrekare arsa alanında konumlanan Panorama Evleri, havuz ve açık hava spor alanları arayanların beklentilerine cevap vermeyebilir. Projedeki sosyal alanlarda çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve fitness salonuna ise geniş bir yer ayrılıyor. Hem açık hem de kapalı otopark alternatifine sahip proje, 7/24 kamera sistemi ve güvenlik ekibiyle korunuyor. Güvenliğin maksimum seviyede sağlandığı konut projesinde hem çocuklar hem de yetişkinlerin keyifli zaman geçirmesi hedefleniyor.

Ümitköy’de metroya yakın daireler

Ümitköy'ün tam kalbinde yer alan Panorama Evleri, Gordion Alışveriş Merkezi ve Galleria Alışveriş Merkezi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje bu yönüyle yeme-içme mekânları ve alışveriş seçenekleri açısından zengin alternatifler sunuyor. Okul ve hastanelere de son derece yakın bir noktada bulunan proje, metro ve karayolu toplu taşıma olanakları açısından bol seçeneğe sahip.

Kira getirisi için uygun evler

Başkent Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’nin tam ortasında konumlanan Panorama Evleri, üniversite öğrencilerinin ve akademik personelin ilgisini çekebilecek durumda. Bu yönüyle kira geliri sağlamak amacıyla yatırım yapmak isteyen ev sahiplerinin beklentilerini de karşılıyor.

Ankara’da hem kamu hem de konut projeleriyle adını duyuran MFZ İnşaat’ın tamamlanan projeleri arasında Ulusoy Plaza, Pozan İş Merkezi, Hacettepe Teknokent, Gözde Plaza, Cadde İş Merkezi ve AFAD Genel Müdürlük binası sayılabilir. Gelişmekte olan tüm bölgeler gibi satılık ve kiralık evlerde prim artışı yaşayan Ümitköy’deki Panorama Evleri, banka kredisi kullanımına da uygun durumda.

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,3
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Ümitköy Panorama Evleri
Proje Hakkında Bilgi Alın
İlginizi Çekebilecek Projeler
Aktif Kampanyalı Projeler
Sıradaki Proje