Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Ankara şehrinde tam 383 proje topladık! Aralarında Ara

Relax Yaşamkent

Alacaatlı Mah. 3405. Sokak Yaşamkent/Çankaya/Ankara
279.000 TL 'den
3.389 TL/m²'den
0,99 Vade Oranı ve Hemen Tapu Avantajı

İnşaat Firması
Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı

Meydan Yapı İnşaat
Devam Eden Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
17 Kat sayısı
423 Daire sayısı
II çeyrekyıl 2020 Teslim Tarihi
B Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Evet Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 403
Mortgage Planı Evet
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark Açık
Asansör İnsan ve yük
Isıtma Merkezi
Özel Güvenlik
Açık Otopark
Spor Alanları
Sosyal Alanlar

Kat Planları

279.000 TL 'den
Kontrol Edilme Tarihi: 6 Mayıs

Konum

Alacaatlı Mah. 3405. Sokak Yaşamkent/Çankaya/Ankara
location image

Modern ve Yeşil Proje: Relax Yaşamkent

Ankara’da bulunan Relax Yaşamkent konut projesi 14.922 metrekarelik arsa üzerinde Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaat ortaklığıyla yürütülüyor. Teslim tarihi Nisan 2020 olan proje, toplamda 423 adet daire barındırıyor. Güvenli bir yatırım aracı olarak da ilgi gören proje yaşayanlarına açık otopark, çocuklar için oyun alanları, basketbol sahası ve kameralı güvenlik hizmeti gibi ayrıcalıklı imkanlar sunmayı planlıyor. Proje bünyesinde spor salonuna, kafe ve restoranlara da yer veriliyor. Projenin çeşitli özelliklerle detaylandırılmış peyzaj alanı da proje avantajları arasında yerini koruyor. Relax Yaşamkent projesinin yeşil çevresi de proje sakinlerinin refah düzeyini artırıyor.

Merkezi Noktalara Yakın Konum

Ankara’nın Çankaya ilçesinin Yaşamkent semtinde bulunan Relax Yaşamkent konut projesi çevre yoluna sadece 200 metre mesafede yer alıyor. Avantajlı konumuyla dikkat çeken proje, D-200 otoyoluna ve O-20 otoyoluna 2 dakikalık uzaklıkta bulunarak şahsi araç ulaşımını tercih edenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Toplu ulaşım tercih edenler ise yürüme mesafesindeki otobüs duraklarından faydalanabiliyor. Etrafını çeşitli yaşam siteleriyle çevreleyen proje, yaşayanlarına güvenli bir ortam sunuyor. Proje; Aqua Park, Akgül Ulusoy İlkokulu, Adalet Nizamoğlu Anadolu Lisesi, Muzaffer Bahri Özen Ortaokulu, PTT, Doğa Koleji ve Arcadium AVM gibi önemli noktalara kısa mesafede yer alıyor. Proje konumundan Ankara merkeze ulaşmak ise 15-20 dakika sürüyor. Proje konumundan üniversitelere –özellikle ODTÜ- de kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor.

Metalik Dış Mimari

Modern bir mimari tasarıma sahip olan Relax Yaşamkent projesinin dış mimarisinde metalik siyah rengine ağırlık veriliyor. Dış cephenin geniş camlardan oluşması proje dairelerinin ferah olmasını sağlıyor. Daireler, geniş camlarıyla manzaradan en iyi şekilde yararlanabiliyor.

Kat Planları

Relax Yaşamkent projesi kapsamında sadece 2+1 şeklindeki dairelere yer veriliyor. Dairelerin alanları ise 77 metrekare ile sabitlenmiş. Bu yönüyle proje belli bir alıcı kitlesine hitap edebiliyor. Dairelerde ebeveyn banyosuna ve balkonlara yer veriliyor. Dairelerin ısınması ise merkezi ısıtma sistemi ile sağlanıyor.

Relax Yaşamkent projesi, öğrenciler, bekarlar ve ufak aileler tarafından tercih edilebildiği gibi güvenli yatırım yapmak isteyenler tarafından da tercih edilebiliyor.

Haberler

Yeni kampanya

5.09.2019
İnşaat firması yeni kampanya ekledi.
Kampanyayı gör

Yeni kampanya

24.06.2019
İnşaat firması yeni kampanya ekledi.
Kampanyayı gör

Yeni teslim tarihi

24.06.2019
Projenin teslim tarihi değişti. Proje şimdi II çeyrekyıl 2020 tarihinde tamamlanacak.
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,4
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Relax Yaşamkent
Proje Hakkında Bilgi Alın
ya da soru sor