Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Merkez Ankara

İnceleme Merkez Ankara

Hipodrom Caddesi Numara : 9/22 Yenimahalle-Ankara
Brüt m² Fiyatı 4.716 TL/m²'den

Konum
4

Altyapı
5

Ulaşım
5

İnşaat firmasının tari̇hi̇
5

Konut projesi ile İletişim kurun Merkez Ankara

Merkez Ankara
Gökhan Abay
Creator

Merkez Ankara

:

Harika Konum, Kaliteli Yaşam

Merkez Ankara projesi gezip görebileceğimiz en büyük ve muhteşem projelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Başkent Ankara'nın tam merkezinde ve keyifli zamanlar geçirmek için bize mükemmel bir konum sunuyor. Millet bahçesinin barındırdığı tüm büyüleyici güzelliklere şahitli edebileceğimiz nefes kesici bir mesafede yerini alıyor.

Merkez Ankara projesi bizi dört duvar arası bir yaşam biçimden kurtarıp nefes alabileceğimiz bir ortama kavuşturuyor. Diğer yandan bizlere, ihtiyacımız olan tüm güzellikleri keşfetme ve yaşama imkanı sağlayan bir konum sunuyor. Tüm bu özellikleri sayesinde hayat kalitemizi daha da arttıran bir özellik barındırıyor.

Merkez Ankara'yı gezdiğimizde gözümüze ilk çarpan mimarlarının elinden çıkan konsepti oluyor. Bu açıdan baktığımızda geleceğin modern başkentinin yeni yüzü olmayı hedefleyen bir proje olduğunu hemen anlayabiliyoruz. Gerek yaşam gerekse ticaret açısından büyük heyecan uyandıran yeniliği barındıran proje olma özelliğiyle dikkatimizi çekiyor.

Merkez Ankara tam anlamıyla şehir yaşamına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Ayrıca 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar farklı büyüklüklerde ve birbirinden farklı özelliklerde daire seçenekleri barındırıyor. 

Konum

Karşılaşabileceğimiz en iyi karma yaşam projelerinden biri olan Merkez Ankara mükemmel konumuyla da dikkat çekiyor. Merkez Ankara karma bir konut projesi olduğu için içerisinde her türlü olanağı sunuyor. Fakat konut alımında Ankara içerisinde ulaşım önemli bir noktayı oluşturuyor. Merkez Ankara konumu sayesinde kişisel aracınızla dilediğiniz her noktaya kolaylıkla ulaşmanıza olanak sağlıyor.

Ankara'nın önemli eğitim kurumları olan, ilkokul, lise ve üniversitelerine çok yakın mesafede bulunuyor. Birçok iş merkezine yakın mesafeye sahip konumuyla kaliteli bir hayatı keşfetmeye davet ediyor.

Merkez Ankara konum itibarıyla başkentin en iyi noktalarından birinde yükseliyor. 

4 / 5

Altyapı

Merkez Ankara projesinde 1+1, 2+1,3+1, 4+1,5+1 konut seçenekleri bulunuyor. Lüks anlayışınızı değiştirecek nitelikte 1.425 konut barındırıyor. Bunun yanında şehrin en prestijli iş kuleleri ve A+ konfor özellikleriyle de göz dolduruyor. İçerisinde 1.500 ofis barındırdığını da söylemeden geçmeyelim. Ayrıca dünya çapında ünlü markalara ev sahipliği yapan 600 metrelik alışveriş caddesine sahip AVM barındırıyor.

Tek parselde 125 dönümlük proje alanına sahip Merkez Ankara Türkiye’nin en büyük karma yaşam projelerinden biri. Muhteşem güzellikte yeşil alanlar, ağaçla bezeli zümrüt yeşili korular hemen yanı başında. Tertemiz sularıyla göller, doğal göletler, şırıl şırıl akan derelerle keşfedilmeyi bekleyen bir cennet.

Merkez Ankara projesinde su kanallarını bulunuyor. Su kanallarını küçük köprüler vasıtasıyla aşan kilometrelerce uzunluğa sahip yürüyüş yolları bulunmakta. Bu sayede dilediğinizce koşu yapabileceğiniz ya da bisiklet binebileceğiniz yollarıyla eksiksiz bir ortam sunuyor. 4 km uzunluğundaki tramvay hattı sayesinde şehir içinde dilediğiniz noktaya araçsız ulaşım olanağı sunuyor.

Altyapı özellikleri açısından projenin tüm beklentileri karşıladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. 

5 / 5

Ulaşım

Merkez Ankara konum olarak Millet bahçesinin hemen yanı başında yerini alıyor. Anıtkabir'e uzaklığı ise yalnızca 2 km. Merkez Ankara Projesinin Cumhurbaşkanlığı yerleşkesine uzaklığı ise 6.3 km. Kızılay Meydanına 4.3 km uzaklıkta olup Ulus Meydanına ise 1.5 km mesafede yer alıyor. Merkez Ankara ile YHT arasındaki mesafe ise sadece 1.5 km'dir. Tüm yolların kesiştiği bir konumda yaşamak istiyorsanız Merkez Ankara tam size göre bir yaşam vaat ediyor.

Projenin önemli merkezlere yakınlığı göz önüne alındığında ulaşım açısından avantajlı bir noktada diyebiliriz.

5 / 5

İnşaat firmasının tari̇hi̇

2008 yılında kurulan Pasifik İnşaat, daha çok estetik ve konforlu alanlar yaratmasıyla biliniyor.İnşaat firması daima kaliteli hizmetleri, teknolojik alt yapısı ve lokasyonuyla fark yaratan projeleriyle öne çıkıyor.

Firma, Next Level Çayyolu, Next Level Ankara ve Next Level Loft Ofis projeleriyle göz dolduruyor. Şimdi ise Merkez Ankara projesiyle yeni bir büyük başarıya daha imza atıyor.

Firma, şehirde yaşam anlayışını değiştiren, hayatı farklılaştıran yeni bir anlayışa önderlik ediyor. Böylece yalnızca güzel, sağlam binalar inşa etmeyi değil, geleceğin konforunu günümüzde yaşatmayı hedefliyor.

İnşaat firmalarının incelemelerinde, tamamlanmış olan proje sayısı önemli bir kıstas olma özelliği taşır. Bizler Pasifik İnşaat şirketinin tamamladığı projelere baktığımızda, firmanın çalıştığı bölgelere değer kattığına şahit olduk. Merkez Ankara projesi için de şirketin en önemli değeri demek son derece doğru olacaktır. 

5 / 5

Özet

Gökhan
Creator
Bu konut projesinin uzman değerlendirmesi

Proje ile alakalı genel bir değerlendirmede bulunmak gerekirse; mükemmel altyapıya sahip olduğu söylenebilir. Bununla birlikte çevreye ve peyzaja gösterilen önem kendisini göstermektedir. Ayrıca, alışveriş merkezi, farklı türlerde konut tipleri ve ulaşım olanakları açısından fark yaratmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak sağlanan muhteşem sosyal olanaklar projeye son derece cazip bir nitelik kazandırıyor. Eğer bu muhteşem projeden ev almak isterseniz ortalamanın oldukça üzerinde bir ücret ödemeniz gerekebilir. Fakat vaat ettiği olanaklar değerlendirildiğinde oldukça prestijli bir yaşamın sizi beklediğini söylemek hiç de yanıltıcı olmaz. 

Merkez Ankara projesini beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için tıklayın
Daha fazla seçenek
;