Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Long Beach Park Residence

İnceleme Long Beach Park Residence

Long Beach, Yeni İskele, Gazimağusa/KKTC
Brüt m² Fiyatı 7.223 TL/m²'den

Konum
0

Altyapı
0

Ulaşım
0

İnşaat firmasının tari̇hi̇
0

Konut projesi ile İletişim kurun Long Beach Park Residence

Long Beach Park Residence
Gökhan Abay
Creator

Long Beach Park Residence

:

Kıbrıs’ta plaja komşu bir yaşam

Long Beach Park Residence projesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hem şehir merkezine yakın hem de plajın hemen yanında Noyanlar Şirketler Grubu tarafından inşa ediliyor. Yatırım ve oturum amaçlı Park Residence projesi adını hemen yanında bulunan Long Beach’ten alıyor. Plaja oldukça yakın olan proje modern mimari ile tasarlanmış. 

Yer ve ulaşım

Long Beach Park Residence Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde adını aldığı İskele bölgesinde, Long Beach Plajı’nın hemen yanında yer alıyor. 2018 Şubat ayında inşasına başlanan proje 12 ay boyunca tatil yapma fırsatı sunuyor.

Park Residence projesi Long Beach adını hemen 200 metre mesafede bulunan Long Beach plajından alıyor. Proje Gazimağusa-Karpaz Anayoluna çok yakın bir mesafede kalıyor. Yine Noyanlar Şirketler Grubu’nun inşa ettiği Royal Sun Residence projesine yürüme mesafesinde bulunan proje çevrede henüz yapılanma çok gelişmiş olmasa da site sakinlerine buradaki imkanları kullanmayı sağlıyor.

Henüz yerleşimin çok yoğunlaşmadığı bir bölgede olan Park Residence Long Beach projesi 12 ay yaz tatili imkanı sunan deniz kenarında bir proje. Gelişmekte olan bir konum olmasından dolayı ilerleyen zamanlarda pek çok okulun da bölgede inşa edilmesiyle bölgenin canlanacağını düşünüyoruz.

5 / 5

Altyapısı

Park Residence Long Beach projesi 11 blok olarak tasarlanmış. İlk etapta 2 blok var. Burada önce 72 sonra 59 daire teslim edilecek. Çok amaçlı mağazalardan ve yaklaşık 550 konuttan oluşan projede; geniş balkonlara sahip stüdyolar, 1+1, 2+1, 3+1 daireler bulunuyor. 28 metrekare teraslı 74 metrekare, 83.5 metrekare teraslı 64 metrekarelik penthouse daireler var. Stüdyo daireler 33 metrekare, 8,5 metrekarelik balkon alanları mevcut. Terasların çok büyük olması bu projenin en önemli özelliği.

Long Beach Park Residence - - Photo №1
Long Beach Park Residence - - Photo №2
Long Beach Park Residence - - Photo №3
Long Beach Park Residence - - Photo №4
Long Beach Park Residence - - Photo №5
Long Beach Park Residence - - Photo №6
Long Beach Park Residence - - Photo №7

Park Residence Long Beach’te açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, fitness salonu, barbekü alanı, spa merkezi ve golf oynayabileceğiniz alanlar da bulunuyor. Aynı zamanda dairelerin deniz manzarası da bulunuyor.

Park Residence Long Beach projesi geniş teras ve balkonları olan, deniz manzarası ve doğayla iç içe bir proje olma özelliği taşıyor. Projede dairelerin metrekareleri az olsa da geniş teraslar ve kullanım alanının genişliği site sakinlerine konforlu bir yaşam sunuyor. 

5 / 5

İnşaat fi̇rmasinin tari̇hi̇

Noyanlar Group 1973 yılında Kıbrıs’ta kurulan bir inşaat firması. Şu ana kadar 6 binin üzerinde konut teslim etti. Firmanın halihazırda inşaatı devam eden 7 projesi bulunuyor. Noyanlar, ilk dönemlerinde Mağusa bölgesinde faaliyet gösteriyordu. Ancak şu an İskele bölgesindeki yeni projeleriyle biliniyor.

Noyanlar özellikle Kıbrıs’ta yaptığı inşaatlarla bölgede tanınan bir firma. Biten pek çok projesi ve teslim ettiği daireler ile referanslarının oluşu gayrimenkul alacak olanlara güven veriyor. 

5 / 5

Özet

Gökhan
Creator
Bu konut projesinin uzman değerlendirmesi

Park Residence Long Beach projesi denizin kenarında ömür boyu tatildeymişsiniz gibi hissettirecek lüks bir proje. Gelişmekte olan bir bölgeye inşa edilen projeyi hem yatırım hem de oturum amaçlı düşünebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ve kira getirisi imkanları ile Kıbrıs’ta tercih edilebilir bir proje olma özelliği taşıyor. 

Long Beach Park Residence projesini beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için tıklayın
Daha fazla seçenek
;