Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için İstanbul şehrinde tam 1887 proje topladık! Aralarında Ara

Şehr-i Aydınlı

Aydınlı Mah. Sencer Sk. N:16 Tuzla / İstanbul
468.000 TL 'den
4.073 TL/m²'den

İnşaat Firması

Devam Eden Proje Sayısı: 1
Teslim Edilen Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

Tamamlandı - Teslim İnşaatın Durumu
11 Kat sayısı
112 Daire sayısı
IV çeyrekyıl 2018 Teslim Tarihi
B Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 5
Mortgage Planı Yok
Yeniden Planlanabilir Evet
Otopark Açık, kapalı
Asansör İnsan
Isıtma Merkezi
Özel Güvenlik
Asansör
Jeneratör
Açık Otopark
Kapalı Otopark

Daire

Konum

Aydınlı Mah. Sencer Sk. N:16 Tuzla / İstanbul
location image
Yakınınızdaki Projeler
Benzer Fiyatlı Projeler

Hakkında

Tuzla’da havuzlu proje

Anadolu Yakası’nın gelişen bölgelerinden Tuzla, yeni bir projeye daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Aydınlı Mahallesi’nde yükselen ‘Şehr-i Aydınlı’da yaşam, Aralık 2018’de başlıyor. Kurcan İnşaat imzasıyla inşa edilen proje, iki etapta 312 daire ve 6 işyerinden oluşuyor. 2+1 daire, 3+1 daire, 2+2 dubleks, 3+2 dubleks ve 4+2 dubleks tiplerinde konutların yer aldığı proje, farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Projedeki 2+1 daireler 106,72 metrekare, 3+1 daireler 131,34 ila 148,45 metrekare, 2+2 dubleksler 209,22 metrekare, 3+2 dubleksler 262,65 metrekare, 4+2 dubleksler ise 271,87 metrekare büyüklükleriyle dikkat çekiyor.

Tuzla’da güvenli evler

Modern mimari tasarım diline sahip Şehr-i Aydınlı’da, konfor, güvenlik ve teknoloji ihtiyaçları maksimum seviyede karşılanıyor. Geniş balkon ve teraslarıyla ilgi toplayan daireler, akıllı ev sistemleriyle donatılıyor. 7/24 kamera ve güvenlik ekibi ile korunacak projede, ev sahiplerinin site içinde güvenle zaman geçirmesi hedefleniyor. Kapalı ve açık otopark alternatiflerinin yer aldığı projede, park sorunu yaşanmaması bekleniyor.

Spor dostu proje

Markalı konut projelerinden beklenen sosyal olanaklara sahip projede, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, kafe ve kreş bulunuyor. 2.500 metrelik yürüyüş parkuruna sahip projede, ev sahiplerinin açık havada spor yapması için gereken tüm unsurlara yer ayrılıyor.

Tuzla değer kazanıyor

Tuzla, son yıllarda aldığı kamu ve konut projesi yatırımlarıyla, önemli bir dönüşüm yaşıyor. Buna bağlı olarak ulaşım alternatiflerini, yeme-içme mekânlarını, alışveriş merkezlerini, eğitim ve sağlık kurumlarını çeşitlendiren bölge, bu gelişimi orta vadede sürdüreceğe benziyor. Daha önce yatırım amacıyla tercih edilen bu bölge, artık oturum amacıyla da rağbet görüyor ve nüfusunu artırıyor. Kurtköy-Pendik Bağlantı Yolu'na yakın bir noktada konumlanan projeden Sabiha Gökçen Havalimanı’na da kısa sürede ulaşım sağlanıyor. Aralık 2018 itibariyle oturuma uygun hale gelecek Şehr-i Aydınlı’da satışlar devam ederken, kişiye özel taksitlendirme kampanyaları da ev sahiplerini bekliyor.

Haberler

Yeni fotoğraflar

24.09.2018
+ 1 fotoğraf
Yeni fotoğraflar eklendi (4)
Fotoğrafları gör
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,4
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Şehr-i Aydınlı
Proje Hakkında Bilgi Alın
Sıradaki Proje