Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Kiler GYO

Kiler GYO

1994 yılında Kiler Holding’in bir parçası olarak kurulan Kiler GYO, 2000 yılına kadar sadece grup şirketlerinin inşaat işleri ile ilgilenip, bu tarihten sonra özel gayrimenkul sektöründe de faaliyet göstermeye başlıyor. Asıl olarak mağaza inşaatları ile ilgilenen ve bugüne dek 170’den fazla mağazanın inşaatını tamamlayan Kiler GYO, gayrimenkul sektöründe üst gelir grubuna hitap eden orta ve büyük ölçekli projeler ile ilgileniyor. Bunlardan bazılarını ise Halk GYO ile ortaklaşa yürütüyor. Ancak sektördeki meslek kuruşlarına (KonutDer, GYODer, vs.) herhangi bir üyeliği bulunmuyor.

Tamamlanan Projeler

Kiler GYO tarafından tamamlanarak teslim edilen projeleri şu şekilde listeleyebiliriz:

• İstanbul Sapphire

• Çınar Evler

• Referans Bakırköy (Halk GYO ortaklığı)

• Westa Mall (Zonguldak)

Devam Eden Projeler

Kiler GYO firmasının devam eden projeleri ise şunlar:

• Referans Bahçeşehir: 2016 yılında yapımına başlanan Referans Bahçeşehir, 25.920 metrekarelik bir arsa alanına sahip. 2019’un ilk çeyreği içinde teslim edilmesi planlanıyor.

• Referans Kartal Kordonboyu: 3.300 metrekarelik arsa alanına sahip olan proje Kartal Sahil Yolu üzerinde yer alıyor ve 11 adet ticari ünite barındırıyor.

• Referans Güneşli: 9.235 metrekarelik bir arsa alanı üzerinde yükselen proje iki adet bloktan oluşuyor ve 1 + 1 ile 5 + 1 arasındaki daire tiplerine yer veriyor.

• Referans Kartal Towers: 13.170 metreakrelik arsa alanı olan projede, konutlar ve ticari üniteler bir arada yer alıyor. Konutlar için toplam 54.000 metrekare alan ayrılmış, ticari üniteler içinse bu rakam 800 metrekare. 2019’un ilk çeyreği içinde teslim edilmesi bekleniyor.

“Referans”, Kiler GYO’nun özel gayrimenkul sektöründeki projelerin hepsinde kullandığı ortak bir marka. Firmanın ortalama teslim süresinin ise 3 yıl olduğunu söyleyebiliriz. Projelerin hepsinin de büyük ölçekli olduğunu düşünecek olursak, bu oldukça kısa bir süre.

5
Teslim Edilen Proje Sayısı
1994
Kuruluş Tarihi
7
Mevcut Proje Sayısı