Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Kocaeli şehrinde tam 171 proje topladık! Aralarında Ara

Starhill İzmit

Kuruçeşme Arızlı mahallesi İzmit
417.500 TL 'den
4.128 TL/m²'den

İnşaat Firması

Devam Eden Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
9 Kat sayısı
371 Daire sayısı
II çeyrekyıl 2020 Teslim Tarihi
B Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 350
Mortgage Planı Yok
Tavan Yüksekliği 3
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark Açık, Yeraltı/Misafir, kapalı
Asansör İnsan
Isıtma Bağımsız
Lüks
Yüzme Havuzu
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Spor Alanları

Konum

Kuruçeşme Arızlı mahallesi İzmit
location image

Hakkında

Sanayi Şehrine Ekşioğlu’dan Yeni Proje: Starhill

İzmit’te bulunan Starhill Evleri konut ve dükkan projesi köklü firma Ekşioğlu İnşaat tarafından hayata geçirildi. Lüks proje toplamda 377 adet daire ve villa tipi yaşam üniteleri barındırıyor. Yaşam ünitelerinin yanı sıra proje bünyesinde bulunan kapsamlı mağazalar hem yaşayanların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor hem de projenin yatırım değerini büyük bir farkla artırıyor. Projede yaşayanların yararlanabileceği fitness, yoga ve pilates salonu, hamam, sauna, kapalı havuz, futbol sahası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, market, toplantı odaları, sinema salonu, müzik stüdyosu, kafe ve bar, resepsiyon ve günvelik hizmeti, uyandırma servisi, oda servisi, kuru temizleme, çamaşır ve ütü servisi, teknik servis, temizlik ve bakım hizmeti gibi ayrıcalıklar yer alıyor. Projenin tüm bu ayrıcalıklı dünyasına İzmit’in benzersiz orman ve deniz manzarası eşlik ediyor.

Starhill, yaşayanlara ayrıcalıklı bir dünya sunarken bir yandan da geniş istihdam olanakları yaratıyor. 

Kendine Has Konum

İzmit’in Kuruçeşme ilçesinin Arızlı bölgesinde bulunan Starhill projesi doğayla bütünleşen kendine has bir konuma sahip. Yaşayanların tüm ihtiyaçlarını kendi bünyesinde gidermeyi hedefleyen proje, bu konumuyla huzurlu bir hayat sunmayı da hedefliyor. İzmit merkeze, Derince merkeze ve şehirlerarası yollara çok kısa mesafede yer alan proje bir yandan İstanbul ve sanayi merkezleri gibi önemli noktalara kolay ulaşım sağlarken bir yandan da doğayla baş başa kalabiliyor. Fakat proje konumu dolayısıyla her zaman yeterli toplu ulaşım imkanı sağlamıyor.

Çok Seçenekli Daire Planları

Starhill projesi alanları 92 metrekare ile 278 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2 şeklinde dairelere yer veriyor. Daire tipleri villa ve rezidans dairesi olmak üzere ikiye ayrılırken daireler kendi içlerinde de yönlerine ve dubleks olma özelliklerine göre de farklılık gösteriyor.

Eskiyi ve Yeniyi Birleştiren Mimari

Starhill projesinin mimarisinde modern çizgiler tercih edilmiş olup ara ara eski Türk motiflerine de rastlanabiliyor. Modern ve geleneksel mimariyi harmanlayan projenin dairelerinde ağırlıklı olarak pencerelere yer verilmiş. Böylelikle orman ve deniz mimarisinden en iyi şekilde yararlanılabiliyor.

indir ZİP

Proje İncelemesi

Projeland Editörü
4,5 / 5

Starhill İzmit projesi, Türkiye’nin sanayi şehri olarak bilinen Kocaeli’de inşa ediliyor. Sakin bir yaşam arayanların tercih edebileceği projede birçok rezidans ve dubleks seçeneği sunuluyor. Fiyat olarakta son derece avantajlı olan proje, her kesimden insanın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanıyor. Eğer hayatınızın devamında sakin ve huzurlu bir yaşam sürmek istiyorsanız Starhill İzmit projesini tercih edebilirsiniz.

İncelemeyi Oku

Haberler

Yeni video

22.01.2019
Yeni video eklendi (1)
Video'yu izle

Yeni inceleme

13.09.2018
Yeni bağımsız proje incelemesi eklendi
İncelemeyi gör

Yeni fotoğraflar

15.08.2018
Yeni fotoğraflar eklendi (1)
Fotoğrafları gör
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,4
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Starhill İzmit
Proje Hakkında Bilgi Alın
Sıradaki Proje