Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Kocaeli şehrinde tam 171 proje topladık! Aralarında Ara

Kavanium Gölcük

Karaköprü Mahallesi, İnönü Caddesi, Hisareğin Mevkii, Gölcük, Kocaeli
165.000 - 240.000 TL 'den
1.740 TL/m²'den

İnşaat Firması

Devam Eden Proje Sayısı: 2
Teslim Edilen Proje Sayısı: 3

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
4 Kat sayısı
200 Daire sayısı
IV çeyrekyıl 2019 Teslim Tarihi
C Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 80
Mortgage Planı Evet
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark kapalı
Asansör İnsan
Isıtma Merkezi
Açık Havuz
Ailelere Uygun
Sosyal Alanlar

Daire

Konum

Karaköprü Mahallesi, İnönü Caddesi, Hisareğin Mevkii, Gölcük, Kocaeli
location image
Yakınınızdaki Projeler
Benzer Fiyatlı Projeler

Hakkında

Gölcük’te özel bir proje: Kavanium Gölcük projesi

Gölcük, Kocaeli’de yapılandırılan Kavanium Gölcük projesinde hem lokasyon, hem de daire tipleri dikkat çekiyor. 1+1, 2+1,3+1, 4+1 olmak üzere birçok farklı daire tipi olan projenin firması Kavanlar Yapı A.Ş. proje aynı zamanda yatırım fırsatı olarak oldukça ine çıkan bir proje haline geldi. Ayrıca, proje kapsamında en kaliteli malzeme ve en iyi işçilik kullanılmış olduğu için oturma ve yaşam alanı olarak da birçok ailenin dikkatini çekiyor. Bu nedenle projenin kısa sürede yüzde 85 oranında dairesi satıldı, geriye kalan yüzde 15’lik oran ise hala alıcılarını beklemekte.

Kavanium Gölcük projesinde birçok farklı daire çok uygun fiyatlara alıcı buluyor. Bunlar arasında, 1+1 daireler 550 Türk lirasından alıcı bulurken, 2+1 daireler ise 650 Türk lirasından alıcı buluyor. Daha büyük daireler arasında sayılan, 3+1 daireler de 700 Türk lirasından kiracı buluyor. Bu projede Kavanlar Yapı AŞ’de 1+1, 2+1 ve 4+1 dairelerin satışlarını bitirmiş durumda.

Herkese uygun sosyal alanlar

Projenin inşaat alanı 32,000 metrekareye yayılıyor. Bu alanda 344 adet daire bulunuyor. Ayrıca, projede birçok ailenin yaşantısına uygun olarak düzenlenen peyzaj alanları da dikkat çekiyor. Kavanium Gölcük projesinde çocuk oyun alanları, parklar, yüzme havuzu var. Bu arada açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor alanları, açık otopark da sunulan alanlar içinde. Ayrıca, dışarıda güneşlenme terasları da yapılandırılmış. Ayrıca, dört tane güvenlik binası ve üç tane de havuz bulunuyor.

Kavanium Gölcük projesi, Gölcük’ün Hisareyn bölgesinde yükseliyor. Bu bölgede 32 dönüme yayılan projede 48 ten 1+1, 88 tane 2+1, 183 tane 3+1, ve son olarak satışları tükenen 25 tane de 4+1 daire mevcut. Proje kapsamında birçok aile ev sahibi olurken, yatırım için de çalışan kesimin oldukça yoğun rağbet ettiği bir proje haline gelen Kavanium Gölcük projesinde daireler hemen teslim ediliyor ve uygun ödeme koşullarıyla satılıyor. 

Haberler

Fiyat değişti

4.01.2019
Metrekare başına minimum fiyat 1.740 TL'den 2.016 TL'ye değişti. Bu fiyat 119 m² alana sahip 3 odalı daire için geçerlidir.

Minimum fiyat

4.01.2019
Bu projedeki minimum fiyat değişti. Şimdi 165.000 TL
Bütün kat planlarını gör
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,6
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Kavanium Gölcük
Proje Hakkında Bilgi Alın
Sıradaki Proje