Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Kaşmir Yapı A.Ş.

Kaşmir Yapı A.Ş.

2012 yılında Gülsan Holding’in bir parçası olarak kurulan Kaşmir Yapı, yürüttüğü tüm projelerde kendi ismini bir marka olarak kullanıyor ve üst gelir grubuna hitap eden projeler ile ilgileniyor. Ancak kendi başına yürüttüğü bir çalışması yok ve tüm projelerinde Köroğlu İnşaat ve Türkoğlu İnşaat ile işbirliği yapıyor. Toplam 3 adet proje yürüten firma, bunlardan sadece bir tanesini tamamlamış durumda ve TOKİ ile Emlak Konut gibi resmi kurumlarla bir işbirliği yapmıyor. Benzer şekilde, sektördeki meslek kuruluşlarına da herhangi bir üyeliği bulunmuyor.

Tamamlanan Projeler

Kaşmir Yapı firmasının tamamlanan tek projesi Kaşmir Göl Evleri adında. 120.000 metrekarelik bir arsa alanı olan bu proje oldukça büyük ve toplam 1.438 daire barındırıyor. Ankara merkezli bu proje, Susuz Gölü’nün hemen yanında yükseliyor ve ismi de zaten buradan geliyor. Projedeki her evin göl manzarası mevcut ve olimpik yüzme havuzu, hobi odaları, sinema salonu, su bisikleti gibi sosyal tesis ve olanaklar sunuluyor. Kaşmir Göl Evleri, 2014 yılında tamamlanarak teslim edilmiş.

Devam Eden Projeler

Kaşmir Yapı firmasının devam eden projelerini ise aşağıda görebilirsiniz:

• Kaşmir Yonca: 35.547 metrekarelik arsa alanı olan bu projede 468 daire ve 3 ticari ünite yer alıyor. Daire seçenekleri olarak 4 + 1 ve 5 + 1 sunuluyor. Dairelerin kullanım alanları ise 150 metrekareye kadar çıkıyor. Eylül 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

• Kaşmir Mavi Orkide: 5 blok ve toplam 525 daireden oluşuyor. Projedeki tüm daireler 4 + 1 şeklinde tasarlanmış ve 171 metrekare büyüklüğünde. Eylül 2019’da teslim edilmesi bekleniyor.

Her iki projenin teslim tarihinin aynı olmasının nedeni, yan yana olmaları. Hatta tamamlanan Kaşmir Göl Evleri projesi de, hemen güney kısımlarında yer alıyor. Kaşmir Yapı firmasının ortalama teslim süresinin 4 yıl olduğunu söylemek mümkün. 

3
Teslim Edilen Proje Sayısı
2009
Kuruluş Tarihi
2
Mevcut Proje Sayısı