1 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №1
2 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №2
3 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №3
4 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №4
5 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №5
6 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №6
7 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №7
8 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №8
9 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №9
10 dan 10
Eyüp Park - galery - Photo №10

Eyüp Park

Gül Proje
Fiyat kontrol edildi 22 Şubat
Teslim tarihi: ayrıntı

Projenin Özellikleri

Kat sayısı
0
Otopark
yok
Asansör
Yok
Daire sayısı
354
Diğer seçenekleri görün

MÜTEAHHİTTEN DAİRE PLANLAMA

Kontrol edildi 22 Şubat

İnşaat firması hakkında: Gül Proje

Kuruluş tarihi
1980
Devam eden proje sayısı
1
Teslim edilen proje sayısı
5

Eyüp Park Hakkında

Lüks yaşamın merkezi: Park Residences Cadde

İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri olan Kadıköy'ün Bağdat Caddesine iki dakika uzaklıktaki Park Residences Cadde projesi hem lüks yaşam özellikleri, hem de merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor.

Yapıldığı günden beri birçok farklı alanlarda konut projesini arkasından bırakan Park Residences Cadde projesi lüks daireleri ve kaliteli iç mimarisiyle öne çıkıyor.

Park Residences Cadde projesi, Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş tarafından yapılandırılmış ve toplamda 44 katlı 4 bloktan oluşuyor. Bölgenin en yüksek bloklarına sahip olan projede toplamda 341 konut bulunuyor. Hemen arkasında Özgürlük Parkı ilerisinde de Göztepe Parkı buluna proje, tüm Kadıköy, adalar ve parkları kuşbakışı olarak görebilecek bir konumda.

Park Residences Cadde daire planları

Proje kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 evler bulunuyor. Proje toplam olarak 20 dönümlük yeşil ve peyzaj alanına sahip. Projenin yerinin Bağdat Caddesine yakınlığı nedeniyle çok fazla tercih edilmesinin nedenlerinden birisi. Birçok kafe ve restorana yakınlığıyla da öne çıkıyor. Projenin arazisi ise 44,000 metrekareye yayılıyor.

Park Residences Cadde'de yaşam

Park Residences Cadde, rezidans hayatını yeniden yapılandırıyor ve farklı bir şekilde anlatıyor. Projede bulunan lüks yaşam alanları da projede öne çıkan özellikler arasında.

Toplantı alanları, yoga ve spinning stüdyosu bulunan projede açık yüzme havuzu, çocuklar için oyun parkı da mevcut.

Park Residences Cadde projesinde aynı zamanda Spa, Sauna ve fitness alanları da mevcut. Spa kullanımından sonra ise lüks dinlenme odalarına çekilmek isteyenlere özel alanlar yapılmış. Aletli pilates stüdyosuyla da dikkat çeken bu projede spor yapanlar için her şey düşünülmüş.

Rezzan Benardete, Ebru Mengenecioğlu, Hakan Helvacıoğlu ve Koleksiyon Mobilya tarafından özel olarak tasarlanan dairelerde kaliteli ve konforlu bir yaşam imkanı öne çıkıyor. Geniş mutfak ve banyo alanlarıyla hem çocuklu aileler, hem de tek yaşayan kişiler için her şey düşünülmüş.

Park Residences Cadde'de ulaşım

Proje hem Kalamış Marina'ya hem de sahil yürüyüş parkurlarına yakınlığıyla da tercih ediliyor. Her türlü sosyal alana olan yakınlığı ve alıveriş alanı olarak öne çıkan caddenin yanı başında yer almasıyla da birçok ailenin kolayca aradığını bulduğu bir proje olarak öne çıkıyor.

DEĞERLENDİRİN

Oy vermek için giriş yapın
Değerlendirmek için yıldıza tıklayın
0
dan 5
Gül Proje
Müşteri hizmetleri bölümü

Daireler

1-odalı
2-odalı
3-odalı
Eyüp Park
Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz.