Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için İstanbul şehrinde tam 1887 proje topladık! Aralarında Ara

Gülmahal Mimaroba

Mimaroba Mahallesi Sinan Sokak Büyükçekmece / İstanbul
555.000 TL 'den
4.827 TL/m²'den

İnşaat Firması
Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı

Devam Eden Proje Sayısı: 9
Teslim Edilen Proje Sayısı: 10

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
3 Kat sayısı
78 Daire sayısı
IV çeyrekyıl 2020 Teslim Tarihi
B Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 35
Mortgage Planı Yok
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark kapalı
Asansör İnsan
Isıtma Merkezi
Oyun Parkı
Müstakil Daire
Asansör
Açık Otopark
Kapalı Otopark

Daire

Konum

Mimaroba Mahallesi Sinan Sokak Büyükçekmece / İstanbul
location image

Köklü firmanın proje serisinin yeni üyesi Mimaroba’da: Gülmahal Mimaroba

İstanbul’da bulunan Gülmahal Mimaroba projesi, yıllardır içinde bulunduğu inşaat sektöründe başarılı projelere imza atmış olan Gül İnşaat’ın Gülmahal serisine yeni projesi oldu. Teslim tarihi 2020 yılının dördüncü çeyreği olan proje toplamda 78 adet konut tipi daire barındırıyor. Ayrıca proje bünyesinde mağaza şeklinde ticari üniteler de bulunuyor. Projenin sakinlerine sunduğu ayrıcalıklar arasında açık ve kapalı otopark, çeşitli çiçeklere yer verilen peyzaj düzenlemesi, çocuklar için oyun alanları ve oyun parkı, fitness salonu, hamam ve kameralı güvenlik yer alıyor. Projenin yer verdiği dükkanlar sayesinde de sakinler evlerinin dibinde kafe, restoran ve market gibi yerlerin keyfini çıkarabiliyor.

Hem şehirde hem de şehir kalabalığından uzakta

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin Mimaroba mahallesinde bulunan Gülmahal Mimaroba projesi hem metropolde bulunma hem de şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak olma özelliği taşıyor. Proje konumundan merkezi yerlere ulaşım daha uzun sürebiliyor ancak proje aynı zamanda Büyükçekmece körfezine yakın huzurlu bir konumda bulunuyor. Proje konumundan E-5 otoyoluna 15 dakika ve metrobüs durağına 30 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

İç mekanlarda modern ışıklandırma

Modern çizgilerle tasarlanmış Gülmahal Mimaroba projesi hem iç mimaride hem de dış mimaride son derece modern ögeler sergiliyor. İç mekanlarda ışıklandırmaya oldukça önem veren proje, asma tavan ışıklandırması, spot ışıklar ve mutfak dolaplarının üstü gibi evin çeşitli yerlerinde LED ışıklar bulunduruyor. Salonlarda ve yatak odalarında bulunan boydan boya camlarla da ferah alanlar oluşturan proje aynı zamanda manzaradan da en iyi şekilde yararlanıyor.

Daire planları

Gülmahal Mimaroba projesinde 2+1 ve 3+1 şeklinde dairelere yer veriliyor. Dairelerin brüt alanları 115 metrekare ile 130 metrekare arasında değişirken brüt alanları ise 96 metrekare ile 108 metrekare arasında değişiyor. Dairelerde ebeveyn banyosu ve balkon bulunuyor. Bazı dairelerde de mutfak Amerikan tipi olarak tasarlanmış.

Proje bünyesinde yer verilen dükkanların alanları ise 36 metrekare ile 77 metrekare arasında değişiklik gösteriliyor. Sakinlerine sunduğu avantajlar, kendi bünyesindeki dükkanları ve bulunduğu hızla gelişen konumu sayesinde Gülmahal Mimaroba projesi yatırımcıların da adresi oluyor. 

Haberler

Yeni teslim tarihi

20.08.2019
Projenin teslim tarihi değişti. Proje şimdi IV çeyrekyıl 2020 tarihinde tamamlanacak.

Fiyat değişti

20.01.2019
Metrekare başına minimum fiyat 4.969 TL'den 4.826 TL'ye değişti. Bu fiyat 115 m² Brüt * 96 m² Net alana sahip 2 odalı daire için geçerlidir.

Minimum fiyat

20.01.2019
Bu projedeki minimum fiyat değişti. Şimdi 555.000 TL
Bütün kat planlarını gör
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,3
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Gülmahal Mimaroba
Proje Hakkında Bilgi Alın
ya da soru sor
Bu İnşaat Firmasının Diğer Projeleri
İlginizi Çekebilecek Projeler
Sıradaki Proje