Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

Gavize Park

İnceleme Gavize Park

Yeni Kent Meh.Veysel Karani Caddesi. 2404 Sokak Gebze/Kocaeli
Brüt m² Fiyatı 3.206 TL/m²'den

Konum
5

Altyapı
5

Ulaşım
4

İnşaat firmasının tari̇hi̇
5

Konut projesi ile İletişim kurun Gavize Park

Gavize Park
Gökhan Abay
Creator

Gavize Park

:

Kocaeli'de Harika Yaşam

Ev almak vardır bir de geleceğin evini almak vardır. İşte Gavize Park evleri tam da bu tabire uygun bir nitelik taşıyor. Geleceğin evini almak isteyenler için muhteşem seçenekler sunuyor. Gavize Park projesi konutlarını alıcı gözle incelediğinizde muhteşem detayları hemen fark edebiliyorsunuz. Çünkü 2+1 giriş dubleks, 2+1 ara kat dubleks ve 3+1 giriş dubleks gibi muhteşem daire seçeneklerini sunuyor.

Modern bir mimari anlayışına sahip olan Gavize Park projesi, her ihtiyaca farklı çözümler getiriyor. Bunun yüksek konforu ve muhteşem bir atmosferi iç içe bulabileceğiniz bir yapı barındırıyor. Bu muhteşem proje farklı daire seçenekleriyle konforlu yaşam anlayışına yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Muhteşem bir konfor deneyiminin kapılarını aralayan proje toplamda 13.321 metrekare inşaat alanına sahip durumda. Toplamda 3.800 metrekare alan üzerine kurulu olup 3 Blok, 83 Daire barındırıyor. Bu daireler ise 107 metrekare ila 183 metrekare aralığına sahip seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Gavize Park barındırdığı bu muhteşem özellikleriyle butik bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Konum

Gavize Park projesi yakın çevresinde ticaret alanları ve siteler barındırıyor

Konum olarak TEM ve E-5 bağlantılarına çok yakın olması önemli bir ulaşım avantajı sunuyor. Projenin arkasında kalan bölgede yapılmaya başlanan Merkez Hastanesi yalnızca 100 metre mesafede bulunuyor. Gebze Adliyesi’ne olan uzaklığı ise 1,5 kilometre.

Osmangazi Köprüsü'ne ise 15 kilometre uzaklıkta yerini alıyor. Feribot iskelesine olan mesafesi 7 kilometre olup Sabiha Gökçen Havalimanına 17 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Tüm bunların yanında çeşitli eğitim kurumlarına da oldukça yakın bir konuma sahip. GOSB, KOSB, TOSB, IDOSB, GEPOSB gibi önemli sanayi işletmeleri ve Ticaret kuruluşlarının yanı başında bulunuyor.

Gavize Park sadece barındırdığı muhteşem daire seçenekleri ve yüksek konforuyla öne çıkan bir proje değil. Ayrıca sahip olduğu lokasyonu ile de mükemmel bir seçenek oluşturuyor.

5 / 5

Altyapı

Her metrekaresinde ferah, gün ışığını en mükemmel şekilde alan daireler yar alıyor. Çocuklarınızın güvenli bir şekilde diledikleri gibi oynayacağı oyun parkı bulunuyor. Ayrıca birbirinden mükemmel manzaralara şahitlik edebileceğiniz seyir alanları da mevcut. Her biri son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen güvenli yapılar olmanın çok ötesinde daireler barındırıyor.

Gavize Park - - Photo №1
Gavize Park - - Photo №2
Gavize Park - - Photo №3
Gavize Park - - Photo №4

Geleceğin projesi Gavize Park'ta 24 saat güvenlik bulunuyor. Aracınızı güvenle park edebileceğiniz açık-kapalı otoparkı var. Çocukların vakit geçirmekten çok keyif alacakları açık-kapalı çocuk oyun alanları barındırıyor. Yetişkinler için ise hobi alanı, fitness salonu gibi seçenekler sunuyor. Tüm bunların yanında komşularınız ve sevdiklerinizle hoşça vakit geçireceğiniz açık-kapalı kafeterya alanları var.

Sosyal alanlar açısından düşünüldüğünde projenin bulunduğu konumda bir adım öne geçtiğini söyleyebiliriz. Eğer bu projeden daire satın almak isterseniz sizi fazlasıyla mutlu edecektir. 

5 / 5

Ulaşım

Projenin sahip olduğu TEM ve E-5 bağlantılarına çok yakın konumu ulaşımı kolaylaştırıyor. Bu sayede bize kendi aracımızla yahut çeşitli ulaşım araçları vasıtasıyla istenilen yere hızlı erişim sağlıyor. Gavize Park projesinin çevresinde önemli ticaret alanları yer alıyor.

İlkokuldan üniversiteye önemli eğitim kurumlara olan yakın mesafesi çocuklarımıza önemli bir avantaj sağlıyor. Çeşitli sağlık kuruluşlarına yakın mesafesi de ulaşımda önemli bir artı olarak karşımıza çıkıyor.

Eğer kişisel aracınız varsa projeden istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Projenin ulaşım olanakları açısından gayet yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

4 / 5

İnşaat firmasının tari̇hi̇

Projenin inşaat firması İsmailoğlu Yapı. Bu firma 2009 yılından beri inşaat sektöründe adından sıkça söz ettiriyor.

Yılların kazandırdığı bir tecrübe ve sektörel birikim ile faaliyetlerine devam ediyor. Sunduğu konut projelerinde tüketicinin ihtiyaçlarına en iyi çözüm sunan kalitede konutlar inşa ediyor. Firma tüm ticari gayrimenkullerin, özellikli ve markalı konutların geliştirilmesinde önemli hizmetler sunuyor.

Projelerinde mükemmelliği önceleyen firma teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri çok yakından takip ediyor. Bu sayede hayata geçirdiği projeleriyle önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.

Şirketin tecrübesi ele alındığında ve son kalan dubleks daireler için sıkça müşteri ziyareti gerçekleştiği düşünüldüğünde oldukça güvenilir diyebiliriz.

5 / 5

Özet

Gökhan
Creator
Bu konut projesinin uzman değerlendirmesi

Proje ile ilgili olarak genel bir değerlendirme gerekirse; iyi bir altyapı söz konusu. Çevreye karşı önemli bir duyarlılık gözümüze çarpıyor. Ayrıca peyzaja gösterilen önem ve sosyal olanakları muhteşem. Farklılık gösteren ihtiyaçlara uygunluk gösteren konut tipleri kusursuz. Ayrıca sunduğu ulaşım ve park alanı imkanları açısından Gavize Park her övgüyü hak ediyor denilebilir.

Projeden ev sahibi olmayı düşünürseniz mutlu bir hayata sahip olacağınızı düşünüyoruz. Sağladığı olanaklar düşünüldüğünde çok kaliteli bir yaşam sizi bekliyor. Projede yaşamın başladığını da söylemeden geçmeyelim.

Gavize Park projesini beğendiniz mi?
Daha fazla bilgi için tıklayın
Daha fazla seçenek
;