Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Ankara şehrinde tam 384 proje topladık! Aralarında Ara

Göksu Prestij

Şehit Osman Avcı Mh. Malazgirt Cd. No:55 Eryaman/ANKARA
444.000 TL 'den
2.758 TL/m²'den

İnşaat Firması

Devam Eden Proje Sayısı: 3
Teslim Edilen Proje Sayısı: 3

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
12 Kat sayısı
192 Daire sayısı
IV çeyrekyıl 2019 Teslim Tarihi
C Konut Segmenti
Kaba İnşaat Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 10
Mortgage Planı Yok
Tavan Yüksekliği 2
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark Açık, kapalı
Asansör İnsan ve yük
Isıtma Merkezi
Açık Otopark
Alışveriş Merkezi
Sosyal Alanlar

Daire

444.000 TL 'den
Kontrol Edilme Tarihi: 22 Temmuz

Konum

Şehit Osman Avcı Mh. Malazgirt Cd. No:55 Eryaman/ANKARA
location image
Yakınınızdaki Projeler
Benzer Fiyatlı Projeler

İnşaat Süreci

İnşaat Görseli
1.10.2018
7

Hakkında

Ankara’da Göksu manzaralı daireler: Göksu Prestij

Ankara’nın kamu ve markalı konut projelerinin yatırımlarıyla gelişen bölgesi Eryaman, yepyeni bir lüks konut projesiyle tanışmaya hazırlanıyor. Fırat Life Style tarafından inşa edilen Göksu Prestij, Ankara’nın nadir maviliklerinden Göksu Gölü’nün hemen karşısında yükseliyor. 5 bloktan oluşan projede 4 uzun blokta sadece daireler konumlanırken, beşinci yatay blok ticari alanlara ayrılıyor. Toplam 192 konutun bulunduğu projede sadece 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

Göksu’da geniş evler

Göksu Prestij, modern mimarisiyle dikkat çekerken ev sahiplerine geniş yaşam alanları sunuyor. Göksu Prestij’deki daireler brüt 160 metrekare, net 150 metrekare olarak projelendiriliyor. 34.1 metrekarelik geniş salonlara sahip dairelerde, ebeveyn banyolu yatak odası 24.1 metrekare, oturma odası 14 metrekare, diğer iki oda ise 11.2 metrekare olarak tasarlanıyor. 12.5 metrekarelik balkonlar ve kiler alanları da ev sahiplerini bekliyor.

Güvenli proje

Güvenlik unsurlarının incelikle planlandığı konut projesinde daireler için kapalı otoparkların yanında ticari alanlar önünde açık otopark da bulunuyor. Ev sahiplerinin site dışına çıkmasına gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen proje, geniş ticari alanlarında çeşitliliğe önem vereceğini duyuruyor. Yeşil alanların incelikle planlandığı projede, çocuklar güven içinde oyunlarını oynarken, ebeveynlerin oturma alanlarında komşuluk ilişkilerini geliştirebilmeleri hedefleniyor.

Hastane ve AVM’lerin ortasında

Göksu Prestij, yeme- içme mekânları, eğitim ve sağlık kurumları ile çevrili bir konumda yükseliyor. Yenimahalle Devlet Hastanesi, Optimum Alışveriş Merkezi ve Ankara Batı Adliye Sarayı gibi büyük yatırımların ortasında yer alan proje, toplu taşıma anlamında pek çok seçenek sunuyor.

Çeşitli kampanyalar

Ankara’da 1981’den bu yana pek çok konut projesine imza atan Fırat Life Style, Balgat Prestij, Mamak Prestij, Fırat Residence, Fırat Botanik, Fırat Life Style, Fırat Life Göksu, Neopolitan Eryaman, Relax Eryaman ve Relax Göksu gibi tamamlanmış projeleriyle biliniyor. Firmanın yeni projesi Göksu Prestij’in Aralık 2019’da teslim edilmesi hedeflenirken, projeden ev almak isteyenlere çeşitli taksit kampanyaları sunuluyor.

Ankara’da yatırımlık daire

Satılık konutlarda yüksek prim artışı sağlayan Eryaman’da son iki yılda konut fiyatlarında yüzde 10 oranında artış kaydediliyor. Bu rakamlar göz önünde bulundurulduğunda, Göksu Prestij’den yatırımcıların ilgisini çekebilecek bir proje olarak bahsetmek mümkün.

Proje İncelemesi

Projeland Editörü
4,8 / 5

Göksu Prestij, Eryaman bölgesindeki önemli projelerden bir tanesi. Çünkü bölgede genellikle küçük metrekareli ve az odalı evlerin bulunması o bölgede büyük ve çok odalı ev ihtiyacını arttırmış durumda. İşe Göksu Prestij bu ihtiyacı karşılamak amacıyla inşa ediliyor. Geniş dairelerin uygun fiyatlara satılması, projenin sosyal alanlara, okullara, hastanelere ve önemli karayollarına yakınlığı da tercih sebeplerinden bazıları. 

İncelemeyi Oku

Haberler

Fiyat değişti

22.07.2019
Metrekare başına minimum fiyat 2.454 TL'den 2.757 TL'ye değişti. Bu fiyat 161 m² Brüt * 150 m² Net alana sahip 4 odalı daire için geçerlidir.

Minimum fiyat

22.07.2019
Bu projedeki minimum fiyat değişti. Şimdi 444.000 TL
Bütün kat planlarını gör

Yeni teslim tarihi

22.07.2019
Projenin teslim tarihi değişti. Proje şimdi IV çeyrekyıl 2019 tarihinde tamamlanacak.
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,6
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Göksu Prestij
Proje Hakkında Bilgi Alın
İlginizi Çekebilecek Projeler
Aktif Kampanyalı Projeler