Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi

FDN Yapı

FDN Yapı

Müşteri odaklı çalışan FDN YAPI A.Ş. oluşturduğu her projeye değer katma çabası içerisindedir.

Her zaman kaliteli , ekonomik, yaratıcı ve güven veren projeler ortaya koyma gayreti içerisinde olan FDN YAPI A.Ş. modern teknolojiyi, bilgi birikimi ve deneyimi ile sunmaktadır. Adımını attığı her projede; insanlığın önceden beri süre gelen modern ve doğal yaşam alanını, sosyal ve kültürel aktiviteler ile destekleyerek arzularını karşılamak, teknik personelinden kullandığı makinelere, tasarımlarından seçtiği malzemelere kadar her detayda en iyiyi sunan FDN YAPI A.Ş. geleceğin ihtiyaçlarını bu günden karşılamaktadır.

FDN YAPI A.Ş. nin ana stratejisi temel faaliyet olan müteahhitlik sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Gelişme ve büyüme stratejisi ise inşaat sektöründe kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliği ile yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.

Müşterilerinin geri bildirimlerinden faydalanarak, onların deneyimlerini zenginleştirecek, hayatlarını kolaylaştıracak yenilikler ile toplumun her kesimini kapsayan herkese uygun teknolojik yenilikleri sunmak, aynı zamanda topluma ve çevreye duyarlı teknolojileri uygulamak FDN YAPI A.Ş.' nin ana stratejileri arasındadır.


3
Teslim Edilen Proje Sayısı
9
Mevcut Proje Sayısı