Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için İzmir şehrinde tam 459 proje topladık! Aralarında Ara

Landor Gaziemir

Fatih Mahallesi, Atatürk Caddesi, no: 78, Gaziemir / İzmir
490.000 TL 'den
4.313 TL/m²'den

İnşaat Firması

Devam Eden Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
3 Kat sayısı
182 Daire sayısı
I çeyrekyıl 2020 Teslim Tarihi
A Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 96
Mortgage Planı Yok
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark kapalı
Asansör İnsan
Isıtma Merkezi
Yüzme Havuzu
Oyun Parkı
Havalimanına Yakın
Sosyal Alanlar

Konum

Fatih Mahallesi, Atatürk Caddesi, no: 78, Gaziemir / İzmir
location image

Hakkında

İzmir'in yükselen değeri Gaziemir'de muhteşem proje: Landor Gaziemir

İzmir merkezli Landor Gaziemir projesi, Çetmen, By Kepi ve Konfor'un ortak girişimi tarafından yürütülüyor. Çetmen İnşaat, bu konsorsiyumun lideri ve İzmir’de aynı isimli yerel bir mağaza zincirinin de sahibi. Bundan önceki çalışmaları, yalnızca fabrika inşaatlarından oluşuyor ve Landor Gaziemir projesi, bu bakımdan konsorsiyumun özel sektör için yürüttüğü ilk inşaat sayılıyor. Gaziemir'de yer alan Landor Gaziemir konut projesi, orta-üst gelir grubuna hitap ediyor ve bitişik nizam inşa edilmiş müstakil konutlardan oluşuyor. Toplam 182 konut ve 11 ticari alana ev sahipliği yapan projenin inşaat alanı ise 44.000 metrekare.


Landor Gaziemir'de yaşam


Landor Gaziemir, İzmir’in endüstri merkezi olan ESBAŞ’a oldukça yakın bir konumda. Yakın çevresinde Fuar İzmir, Uzay Kampı Türkiye ve Sarnıç Piknik Alanı bulunuyor. Aydın-İstanbul-Ankara otobanlarının kesiştiği noktaya son derece yakın olması, otomobil ile İzmir içine ve dışına trafiğe takılmadan kolayca ulaşılmasını sağlıyor. Landor Gaziemir, ayrıca İZBAN Gaziemir istasyonuna 800 metre, Adnan Menderes Havalimanına 1.5 kilometre ve Optimum AVM’ye 3.4 kilometre mesafede yer alıyor. Sakinleri ise açık/kapalı yüzme havuzu, spa, sauna, sporseverler için fitness salonu, spor salonu, lounge alanı ve koşu parkuru hizmetlerinden faydalanabiliyor. Projeye özel 4 ayrı “misafir odası”, ailelerin misafirlerini ücretsiz olarak bu odalarda ağırlaması için kullanılıyor.


Landor Gaziemir daire planları


Proje içerisindeki bahçeli/teraslı müstakil konutlar birbirine bitişik olarak inşa edilmiş. Her birinin havuz/bahçe manzarası ve kendi özel otoparkı bulunuyor. Her konutun içinde, ayrıca 5 m2’lik bir “hobi odası” da yer alıyor. Ancak konutların büyüklüğü birbirinden farklı ve şu seçeneklerden oluşuyor:

• 2 + 1 (Net 84.00 metrekare)

• 3 + 1 (Net 104.50 metrekare)

• 3 + 1 (Dubleks, net 148 metrekare)

• 4 + 1 (Net 165.50 metrekare)

Avantajlı konumu ve çok sayıda sosyal tesisi nedeniyle Landor Gaziemir konut projesi tercih edilebilir. Son yıllarda emlak endeksi bir hayli yükselen Gaziemir'de gelecek için iyi bir yuva kurabilirsiniz.

Haberler

Yeni teslim tarihi

10.06.2019
Projenin teslim tarihi değişti. Proje şimdi I çeyrekyıl 2020 tarihinde tamamlanacak.

Fiyat değişti

15.01.2019
Metrekare başına minimum fiyat 6.914 TL'den 6.009 TL'ye değişti. Bu fiyat 109 m² Brüt * 84 m² Net alana sahip 2 odalı daire için geçerlidir.

Fiyat değişti

15.01.2019
Metrekare başına minimum fiyat 5.715 TL'den 6.913 TL'ye değişti. Bu fiyat 127 m² Brüt * 105 m² Net alana sahip 3 odalı daire için geçerlidir.
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,5
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Landor Gaziemir
Proje Hakkında Bilgi Alın
Sıradaki Proje