Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Ankara şehrinde tam 383 proje topladık! Aralarında Ara

Meydan Eryaman

Eryaman Mahallesi, Ertuğrulbey Caddesi, 2006,Etimesgut/Ankara
209.000 - 349.000 TL 'den
3.167 TL/m²'den
EN KAZANÇLI MEYDAN'DA EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

İnşaat Firması
Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı

Dörtbey İnşaat
Devam Eden Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
12 Kat sayısı
550 Daire sayısı
II çeyrekyıl 2020 Teslim Tarihi
C Konut Segmenti
Kaba İnşaat Daire Teslimatı
Evet Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 235
Mortgage Planı Evet
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark Açık, kapalı
Asansör İnsan ve yük
Isıtma Merkezi
Özel Güvenlik
Oyun Parkı
Fitness Merkezi
Açık Otopark
Kapalı Otopark

Kat Planları

Konum

Eryaman Mahallesi, Ertuğrulbey Caddesi, 2006,Etimesgut/Ankara
location image

İnşaat Süreci

İnşaat Görseli
8.01.2018
6

Ödeme Seçenekleri

Tüm yolların kesiştiği proje: Meydan Eryaman

Ankara merkezli Meydan Eryaman projesi, BCM İnşaat ve Dörtbey İnşaat ortaklığı tarafından yürütülüyor. Dörtbey İnşaat oldukça yeni bir firma, ancak BCM İnşaat’ı Kayra Konakları, Kayra Park Evleri ve Kayra Loft gibi projelerden tanıyoruz. Alt ve orta gelir grubuna hitap eden Meydan Eryaman projesi, Göksu Mah. Ertuğrul Bey Cad. Eryaman/Ankara adresinde yer alıyor ve 17.700 m2’lilk bir arsa alanına sahip bulunuyor. Bitişik nizam inşa edilmiş apartman tipi 3 bloktan oluşan projede, toplam 55p adet konut ve 51 adet ticari ünite yer alıyor. Meydan Eryaman projesinin Nisan 2020’de teslim edilmesi planlanıyor ve lansman fiyatları ile daire satışları devam ediyor.

Meydan Eryaman mimari konum

Meydan Eryaman projesine komşu olan tüm parseller yeşil alan ve park olarak ayrılmış. Nitekim projenin giriş katında da 6.700 m2’lik bir peyzaj alanı ve bu alan içerisinde süs havuzları ile kamelyalar yer alıyor. D-20, E-89 ve D-140 otoyollarının kesişim noktasında olan proje, bu özelliği sayesinde “tüm yolların kesiştiği yer” sloganını kullanıyor. Dolayısıyla otomobil ile ulaşım son derece kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Eryaman metro durağı, projenin yürüyüş mesafesinde kalıyor. Optimum AVM’ye ise yürüyerek yaklaşık 15 dakika içinde ulaşabilmek mümkün. Ancak Meydan Eryaman içinde yer alan ticari konutlar, zaten sakinlerinin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Proje sakinleri; açık/kapalı toplam 598 araç kapasiteli otopark, girişte güvenlik, kameralı güvenlik, resepsiyon, çocuk oyun alanı, spor sahası, yürüyüş parkuru ve açık fitness alanı hizmetlerinden faydalanabiliyor. Yüzme havuzuna ise proje içinde yer verilmemiş.

Meydan Eryaman daire planları

Meydan Eryaman projesinde iki daire seçeneği yer alıyor:

• 2 + 1 (İki farklı kat planı, brüt kullanım alanları 76.71 ve 86.63 m2)

• 3 + 1 (Brüt 103.16 m2)

Yüklenici firmalar, hâlihazırda proje işçin herhangi bir kampanya düzenlemiyor. Dairelerin yüzde 35’inden fazlası satılmış durumda ve kalan daireler için banka kredisi kullanabilmek mümkün. Proje bölgesindeki emlak endeksinin yükselişte olduğunu ve son 6 ay içinde 300.000 TL’yi geçtiğini de belirtelim.

Proje İncelemesi

Projeland Editörü
4,8 / 5

Meydan Eryaman, Dörtbey ve BCM inşaat tarafından Eryaman’da inşa edilen büyük bir proje. Çevresindeki sosyal donatıları, proje içerisinde bulunan sosyal alanlar, projenin hemen altındaki cadde mağazaları, şehir içi ve şehir dışı kolay yolculuk sağlayacak çevre yollarına yakınlığı, toplu ulaşım araçlarına yürüyerek çok yakın mesafede bulunması ve uygun fiyatları ile Eryaman bölgesinde tercih edilen bir proje olma özelliği taşıyor.

Aynı zamanda hem yatırım hem de oturum amaçlı tercih edilen projede fiyatlar oldukça uygun ve yatırım amaçlı alanlar için kısa sürede %25 prim yapmış durumda. 2+1 için 1500-1750, 3+1 daireler için 1800-2200 lira arasında kira getirisi öngörülüyor. 

İncelemeyi Oku

Haberler

Fiyat değişti

1.07.2019
Metrekare başına minimum fiyat 2.750 TL'den 3.166 TL'ye değişti. Bu fiyat 66 m² Brüt * 57 m² Net alana sahip 2 odalı daire için geçerlidir.

Yeni kat planları

1.07.2019
+ 2 fotoğraf
Yeni kat planları eklendi (5).
Kat planlarını gör

Yeni teslim tarihi

20.06.2019
Projenin teslim tarihi değişti. Proje şimdi II çeyrekyıl 2020 tarihinde tamamlanacak.
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,5
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Meydan Eryaman
Proje Hakkında Bilgi Alın
ya da soru sor