Trabzon İnşaat Firmaları

Serander Mimarlık

Kurulduğu günden itibaren daima insanları modern yaşam alanlarıyla buluşturmayı ilke edinmiş trabzon yeşilpark, deniz park, cumbalı park, teras evler, ve diğer projeleri bu anlayışın en somut örnekleri olmuştur. Ayrıca bu projeler bölgemizde modern kent anlayışının ilk temsilcileri arasında yer almıştır.

Serander mimarlık, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik alt...

İnşaat firması künyesine git
Serander Mimarlık tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 11
Ak İnşaat

Türk inşaat sektöründe deneyimli, dinamik ve çağdaş mimarlığın gerekliliklerini yerine getirebilecek kuruluşlarından biri olan Ak İnşaat, 1978 yılından itibaren çeşitli illerde yürüttüğü inşaat faaliyetlerini her geçen gün daha da büyüterek sürdürmektedir. İnşaat sektöründe kurulduğu günden bu yana, bölgesinde sıralamaların daima ilk sırasında yer almasının yanı sıra diğer s...

İnşaat firması künyesine git
Ak İnşaat tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 6
Baysal İnşaat

Baysal İnşaat, Trabzon’da insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirildi. 1987 yılından itibaren inşaat taahhüt işleri yaparak birçok projeyi başarı ile tamamlamış olup, yeni projelere imza atmaya devam etmektedir. Şirketimiz, çeyrek asırlık geçmişinde önemli projelere imza attı. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kı...

İnşaat firması künyesine git
Baysal İnşaat tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 4
Ay Yapı İnşaat

1982 yılında ilk firması olan Adnan Pazarlama ile Beyaz eşya ve Zücaciye sektöründe faaliyete başlayan Aygroup; 1999 yılından itibaren Otomotiv Satış, servis ve yedek parça 2009 yılından itibaren Restaurant ve Düğün Salonu 2013 yılından itibaren ise inşaat-gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

1982 yılından beri çizgisini hiç bozmadan ticari hayatına devam...

İnşaat firması künyesine git
Ay Yapı İnşaat tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 4
Aypeks İnşaat

Aypeks Yapı İnşaat Taah.Tic.Ltd.Şti. 04.08.2006 yılında ŞENOL ADANUR,MUSTAFA YILDIZ VE ABDULLAH KOÇ tarafından Trabzon'da inşaat taahhüt işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinden aranılan firmas...

İnşaat firması künyesine git
Aypeks İnşaat tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 4
Has Selim İnşaat

RGE

Yapmış ve Yapacak Olduğumuz tüm projelerde öncelikle detaylı bir arge çalışması yapıldıktan sonra projeye başlıyoruz.

KALİTE

Yapmış ve yapacağımız tüm projelerde her zaman en kaliteli ürünler ile, kaliteli ve tecrübeli ustalarımız ile yapmaktayız.

TASARIM

Yapmış olduğumuz ve yapacağımız tüm projelerimizde kendimize özgü, yaratıcı, estetik, m...

İnşaat firması künyesine git
Has Selim İnşaat tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 2
Türkler Yapı

Türkler Yapı kurulduğu 1980 yılından bugüne kadar pek çok başarıya imza atıp, aldığı projeleri başarıyla bitirmiş asırlık bir deneyime sahiptir.

İnternet sitemizde siz değerli ziyaretçilerimize hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmeniz için referanslarımızdan yeni projelere kadar pek çok dalda bilgi vermeyi amaçlamaktayız.

Türkler Yapı tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 2
Esya Yapı

Esya İnşaat, Ortahisar Belediye Meclis Üyesi ve İşadamı Davut ÇAKIROĞLU tarafından kaliteli ve güvenli yaşam alanları üretmek amacı ile 26.06.2013 Tarihinde kurulmuştur.

Esya İnşaat Ltd.Şti nin çalışmalarına referans oluşturacak ilk projesi olan Şehr-i Seyir Kaşüst, Kaşüstü Mahallesi’nde 01.01.2014-15.05.2017 tarihinleri arasında tamamlanmıştır.İnşaat sektöründeki faa...

İnşaat firması künyesine git
Esya Yapı tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 2
Turan Yapı Grup

Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

Turan Yapı Grup’u bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermes...

İnşaat firması künyesine git
Turan Yapı Grup tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 2
EYB İnşaat

Eyb İnşaat'da güven; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değerdir.

Ürettiğimiz tüm projelerde müşterilerimiz için en ideal koşulları kalıcı ve katma değeri yüksek standartlar doğrultusunda inşaa etmekte ve geleceği şimdiden planlamaktayız.

EYB İnşaat tarafından Trabzon şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 2