Muğla İnşaat Firmaları

Tufan Properties

Tufan Grup, 1952 yılında ilk girişimi olan tekstil ve kuyumculuk alanlarında Muğla’nın Fethiye ilçesinde faaliyete başlamıştır. Tekstil ve kuyumculuk alanındaki başarıları ile kısa zamanda bölgede adından bahsettiren Tufan Grup, güvenilir ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinerek 1982 yılında tecrübe ve birikimlerini inşaat ve emlak sektörlerinde yaptığı yatırımlar ile geniş...

İnşaat firması künyesine git
Tufan Properties tarafından Muğla şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 6
Kub İnşaat

2007 senesinde kuruluşundan itibaren firmamız ‘KUB İnşaat’ bünyesinde bulundurduğu mimarlık, tasarım ve gayrimenkul yatırım ekipleri ile sektörde faaliyet göstermektedir.

Gerçekleştirdiğimiz bütün projelerde hedefimiz ekonomik, fonksiyonel, estetik ve ekolojik açıdan müşterilerimize maksimum fayda sağlamaktır.

Projelerimizi bir bütün olarak ele almak bunu oluştur...

İnşaat firması künyesine git
Kub İnşaat tarafından Muğla şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 4
Önderler İnşaat

Önderler A.Ş. üreten Türkiye’nin bir parçası olarak, hayatı daha yaşanabilir kılmak ve yüksek standartlarda mekanlar inşa etmek için 1980’den beri inançla çalışmaktadır.

Yapısında kalite, güven ve profesyonelliği barındıran Önderler A.Ş, uzun yıllara dayalı tecrübesi ve köklü aile geçmişini bir arada tutarak yer aldığı sektörlerde geleceğe değer katan projeler üretmekt...

İnşaat firması künyesine git
Önderler İnşaat tarafından Muğla şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 4
Kuruluş tarihi : 1995
Teslim ettiği proje sayısı : 22