Eskişehir İnşaat Firmaları

Kuruluş tarihi : 1976
Aydoğanlar İnşaat

1976 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan Aydoğanlar İnşaat geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak Eskişehir' in yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Firmamız; 1976 yılında Eskişehir il...

İnşaat firması künyesine git
Aydoğanlar İnşaat tarafından Eskişehir şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 5
Ünlü İnşaat

ÜNLÜ İNŞAAT kuruluşundan bu yana gösterdiği istikrarlı büyüme ve müşteri memnuniyeti ile başarılı bir ekip çalışmasının sonucudur. Güvenilir ve deneyimli çalışanlarımızla Ünlü İnşaat gelecekte de mevcut çizgisini koruyarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.

ÜNLÜ İNŞAAT olarak bugüne kadar sağladığımız istikrarlı büyüme, temkinli genişleme s...

İnşaat firması künyesine git
Ünlü İnşaat tarafından Eskişehir şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 4
Evrenay İnşaat ve Mühendislik Mimarlık

Evrenay İnşaat ve Mühendislik Mimarlık, 2006 yılında, sıradan ve inşaata yabancı insanların değil, bu işin gerçekten eğitimini görmüş, genç ve dinamik mühendis ve mimarlardan oluşan bir kadro tarafından kuruldu. Evrenay İnşaat, modern inşaat projelerini hayata geçirmek ile birlikte herşeyden önce insana yakışır, çevre dostu binalar inşa etmeyi kendine amaç edindi ve bu yolda...

İnşaat firması künyesine git
Evrenay İnşaat ve Mühendislik Mimarlık tarafından Eskişehir şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 3
Özsoylu İnşaat

Kentleşmenin tavan yaptığı bu yüzyılda, Özsoylu, her an karşılaştığımız salt betonarme yapılardan daha farklı. Ortasında bulunduğu yeşilliklerin arasında bu doğal görünüme uyumlu olarak soft ve daha minimal çizgilerle tasarımlarını üretime geçirir. Tabiata uyum sağlamış huzurlu yuvalar üretimi için projelerine yön vermektedir.

Özsoylu İnşaat tarafından Eskişehir şehrinde geliştirilen konut projesi sayısı: 3
Kuruluş tarihi : 1972
Teslim ettiği proje sayısı : 1