Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Avcılar İnşaat Gayrimenkul Geliştirme Yatırım A.Ş

Avcılar İnşaat Gayrimenkul Geliştirme Yatırım A.Ş

Avcılar İnşaat Gayrimenkul Geliştirme Yatırım A.Ş

Avcılar İnşaat

Firma Hakkında

Avcılar İnşaat İzmir merkezli bir firma ve 1989 yılında kurulmuş. Bugüne dek toplam 68 projeyi tamamlayarak teslim etmiş bulunuyor. Bunlardan bazıları, TOKİ ve/veya Emlak GYO ortaklığı ile gerçekleştirilmiş. Ancak tamamen kendi başına yürüterek tamamladığı projeler de mevcut. Herhangi bir sektör kuruluşuna üyeliği bulunmayan Avcılar İnşaat, orta ölçekli bir firma ve kısa süre içinde tamamlanan, orta-üst gelir grubuna hitap eden küçük ölçekli projeler ile ilgileniyor. Avcılar İnşaat, bugüne dek 4.165 konut ve 647 işyeri inşa etmiş bulunuyor. Firma, 2019 yılında toplam 925 milyon TL değerinde üç yeni projeye daha başlamayı planlıyor.

Tamamlanan Projeler

Avcılar İnşaat firmasının tamamlanan projelerinin sayısı bir hayli fazla. Bu nedenle, sadece en dikkat çekici olanlarının isimlerini belirtmekle yetiniyoruz.

Avcılar Suites Bayraklı

Avcılar Karanfil Evleri Bornova

Avcılar Lia Residance Bayraklı

Avcılar City Çamdibi Bornova

Avcılar Forum Bornova Evleri

Avcılar Life Bornova

Avcılar Mirarda Park Bornova

Avcılar Prestij Bornova

Avcılar Cadde Teras Bornova

Avcılar Lobi Parlas Residence

Avcılar Effect

Devam Eden Projeler

Firmanın devam eden sadece bir projesi bulunuyor:

Avcılar Caddebostan Bornova: 6.000 metrekarelik bu projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Sosyal tesislerinin büyüklüğü 1.500 metrekareyi geçiyor. 18 dönümlük peyzaj alanına sahip olan proje, İstanbul–İzmir otoyolunun kenarında yer alıyor. Caddebostan Bornova projesinin Haziran 2019’da tamamlanması bekleniyor. Avcılar Caddebostan Bornova, firmanın şu ana kadarki en büyük ölçekli projesi sayılıyor.

Firmanın proje teslim süresi oldukça kısa ve ortalama 2 yılı geçmiyor. Ancak büyük ölçekli bazı projeler için, bu süre 3 yıla kadar uzayabiliyor.

3
Teslim Edilen Proje Sayısı
1989
Kuruluş Tarihi
2
Mevcut Proje Sayısı