Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Ankara şehrinde tam 383 proje topladık! Aralarında Ara

Atasayanlar 5

Alacaatlı Mahallesi, 06810 Çankaya/Ankara
680.000 TL 'den
2.906 TL/m²'den

İnşaat Firması
Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı

S.S. YILDIZ ATASAYANLAR 5 KONUT YAPI KOOPERATİFİ
Devam Eden Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

İnşaat Aşamasında İnşaatın Durumu
20 Kat sayısı
228 Daire sayısı
IV çeyrekyıl 2020 Teslim Tarihi
C Konut Segmenti
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 45
Mortgage Planı Yok
Tavan Yüksekliği 3
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark Açık, kapalı
Asansör İnsan ve yük
Oyun Parkı
Fitness Merkezi
Yürüyüş Parkuru
Açık Otopark
Kapalı Otopark

Kat Planları

680.000 TL 'den
Kontrol Edilme Tarihi: 9 Mayıs

Konum

Alacaatlı Mahallesi, 06810 Çankaya/Ankara
location image

Post modern bir mimari: Atasayanlar 5

Ankara genişledikçe şehrin göbeği haline gelen Çankaya, Yıldız bölgesi, şimdilerde ülkenin en değerli alanlarından bir tanesi halini aldı. Atasayanlar İnşaat, Ankara'nın diğer bölgelerinde kendisini fazlasıyla geliştirerek buraya en güzel eserlerinden bir tanesi yapmaya başladı. Atasayanlar 5 projesi daha çok gerçek anlamda konfor ve güvenli bir hayatı her şeyden önce talep eden başkentliler için dizayn edilmiş. Hayatı yaşamayı seven, kendine ayırdığı vaktin değerini bilen insanlar şimdiden bu güzel tesislerde yerlerini ayırtmaya başlıyorlar.

Atasayanlar 5'de güvenli ve lüks bir yaşam

Atasayanlar 5 sitesi ile Ankara'da farklı bir lüks anlayışı da doğuyor. Her odasında banyo ve tuvalet bulunan, mutfağın kokmasından hoşlanmayanlar için kızartma mutfağı eklenmiş, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı çağın ötesine geçen dairelerde jakuziden, çelik kapıya, görüntülü diyafondan, merkezi ısınma ve sıcak suya kadar her şey düşünülmüş. Evin iç dizaynında ahşap doğramalar, modern cam ve dekoratif unsurlar, en kaliteli malzeme ve saten alçı ve boya kullanılmış. Ankara yaşam alanları arasında yepyeni bir soluk getirmeyi planlayan Atasayanlar 5, binaların sadece iç özelliklerini değil, aynı zamanda dış alanı da oldukça estetik ve insanın içini ferahlatarak huzur verecek bir peyzajla sunuyor. Sosyal hayatı sitenin içine taşımayı tasarlayan projede fitness salonu, toplantı salonu, açık ve kapalı otopark, oyun parkı, yürüyüş ve koşu parkuru ve sauna da bulunuyor.

Atasayanlar 5 daire planları

Ankara'nın hızlı değişen ve kasvetli havasından uzakta bir yaşam alanı sunuyor Atasayanlar 5 konutları. Dairelerin tamamı 4+1 ve hepsi 200 metre kare. Geniş bir hol, ferah iki balkon, çamaşır odası, sandık odası ve giyinme odaları da ayrıca konforu arttırmak için eklenmiş. Mutfak oturma odası ile birleştirilmiş ve kızartma mutfağı ile birlikte geniş, modern ve estetik bir alan oluşturmuş. Her daire için bir de kış bahçesi düşünülmüş. Sakinlerinin güvenliğini de hesaba katan sitede 24 saat çalışan kamera sistemi ve güvenlik elemanları da bulunuyor.

Proje İncelemesi

Projeland Editörü
4,8 / 5

Atasayanlar-5 projesi Ankara’nın en önemli bölgelerinden birinde sakin bir yaşam sunuyor. Aile konseptini ön plana çıkaran proje, son derece geniş dairelere sahip. Sosyal donatılarıyla tüm ihtiyaçları karşılayan proje, iç ve dış özellikleriyle pek çok konut alıcısının ilgisini çekecektir.

İncelemeyi Oku

Haberler

Minimum fiyat

10.09.2019
Bu projedeki minimum fiyat değişti. Şimdi 680.000 TL
Bütün kat planlarını gör

Fiyat değişti

10.09.2019
Metrekare başına minimum fiyat 2.800 TL'den 2.905 TL'ye değişti. Bu fiyat 234 m² Brüt * 208 m² Net alana sahip 4 odalı daire için geçerlidir.

Fiyat değişti

2.07.2019
Metrekare başına minimum fiyat 2.677 TL'den 2.799 TL'ye değişti. Bu fiyat 234 m² Brüt * 208 m² Net alana sahip 4 odalı daire için geçerlidir.
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,6
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Atasayanlar 5
Proje Hakkında Bilgi Alın
ya da soru sor